Miért a barnázás ciklus kozepétol egészen menziig?

Figyelt kérdés
Már régen nem volt ilyen gondom de januárban elvesztettem a kicsikémet 10hetesen:( azota megint nem és nem sikerul teherbe esnem:( most az van hogy ciklus kozepétol menziig barnázok!SOS
2014. jún. 30. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában a mensi előtti barnázás, progeszteron hiányra utal. Ha ez a baj, könnyen lehet, hogy ezért vesztetted el a babát és most ezért nem sikerül teherbe esni.

Azt javaslom, keress fel egy orvost, csináltass hormonvizsgálatot. Lehet, hogy csak egy kis hormonpótlásra van szükséged és már úton is lesz a baba.

2014. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kőszi a választ;-)
2014. júl. 1. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, progi hiány lehet az oka. Amúgy szerintem endokrinológust keress majd, ne nőgyógyászhoz menj ezzel a problémával.
2014. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
progeszteron krém:természtes növényi kivonattal:women's cream a neve,nekem 1 honap után segített,van is egy bontatlan...8000ft-ért odaadom,mert 3 hónapos kúra után már nincs szükségem rá....olvass utána...
2014. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!