Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MASTODYNON tapasztalatok-vélem...

MASTODYNON tapasztalatok-vélemények?

Figyelt kérdés
Tényleg segít...?
2010. ápr. 22. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, hogy nekem segített-e, de megjött és terhes is lettem.

Szopi abbahagyása után 2 hónapig nem jött meg. Amint elkezdtem szedni, 2-3 hét múlva mégis megjött. Aztán addig szedtem, amíg terhes nem lettem (2 mensim volt). Az első peteérésről mondjuk lecsúsztunk, pont akkor nem voltunk együtt, de a másodiknál már összejött. Így mondhatjuk, első próbálkozásra sikerült.

De azért nem tudom, hogy a mastodynontól vagy amúgy is, mert nekem az első babám is elsőre összejött (ő nászéjszakás baba).

De amikor elkezdtem szedni, beszéltem homeós szakemberrel, ők ezt a szert "babacsináló" cseppeknek becézik, 2*20 csepp kell belőle fél órával étkezés előtt.

Érdemes kipróbálni szerintem.

2010. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3*20 csepp, rosszul írtam az előbb.
2010. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát naponta 3x szedjek 20 cseppet? Akkor az nem tart sokáig, nem? Egy 50ml mennyi ideig elég?
2010. ápr. 22. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapig tartott 1 üveg, ha jól emlékszem. Én 2 üveggel használtam el, aztán terhes lettem.

A tájékoztatójában benne van, hogy min 3 hónap, mire eredményt hozhat. Nekem hamarabb :)

1.2.voltam megint :)

2010. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!