Jokibaba kérdése:

Terhes vagyok, vagy sem, valakinek valami tapasztalata van e teren?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok.Harom napja kesik a mensim,teszt negativ,viszont hanyingerem van neha napkozben szurkal a petefeszkem,mikor jobb oldalon mikor bal oldalon,es folyamatosan faj a hasam.A melleim nem feszulnek es nem is fajnak.Kezelest kaptam,mert maskepp nem jott meg a mensim,viszont most 4 honapja szunetelek es jon 39 napra rendesen.Ebben a honapban meg nem jott meg es mar a 42-ik ciklusnapon vagyok,azt hittem,hogy megint kimarad,de akkor nem tudom mit kezdjek a tunetekkel.A tesztet a 41-ik nap delutan csinaltam.Volt esetleg valakinek ilyen?

2014. júl. 4. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Tünetek mindig voltak és mindig lesznek, ha babát szeretnél. Amíg negatív a teszt, addig ez csak a PCOS, IR. Sajnálom. (Én is az vagyok.) Milyen kezelést kaptál? Ugye 3-as kezelésre gondolsz és nem műtétre vagy fogamzásgátlóra, vagy norcolutra minden második-harmadik hónapban?
2014. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is Pcos-es vagyok, 5 évig vártuk a babát, ezek a tünetek sajnos minden hónapban megvoltak. A teszt 3 napos késésnél azért közel biztosan mutatja, hogy van baba, vagy nincs.


Az első válaszoló kérdéséhez csatlakoznék: ugye a hármas kezelést kaptad, és nem valami mást? Mert ha mást, akkor ennek semmi, de semmi értelme így sajnos.

2014. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igazuk van elottem szoloknak.Pcos vagyok nagyon sokszor volt nekem is ilyen honapom.mindig azt hittem terhes vagyok.A hormonok jateka ez.csinalj egy tesztet 3nap mulva,hat ha megis baba van a dologban
2014. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sziasztok! kérdésem lenne,lehetséges labor eredmény negatív (vizeletből)és mégis kismama leszek ?jó hete késik és az itthoni tesztet pozitívnak véltem... ?
2014. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
clostilbegytet,pregnyl,arefam,ezeket kaptam mivel nem volt peteeresem es nem merte a doki a spontan tuszorepedest megkockaztatni.De ezen kivul egyeb kezelest nem kaptam.Ami a tuneteket illeti, nekem szinte mindig mas mensis tuneteim voltak,de ,hogy ennyit fajon a hasam es olyan nagynak neheznek erezzem a melleimet na meg a hanyinger, ilyen meg nem volt.Azert remenykedem,nem nagyon,de egy kicsit,hogy hatha megis......
2014. júl. 5. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hu ez NAGYON nem jó kezelés pcos-re. Keress egy jó endokrinologusnak, kapsz diétát, ha kell gyógyszert, es tuti, hogy lesz spontán peteeresed. Ezzel így nem mentek semmire sajnos.
2014. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet nem jon ossze, de en mindenkinek kivanok sok sikert es kitartast,soha ne adjuk fel a remenyt,hogy kismamak legyunk.apropo, az aviva tornarol mit hallottatok, milyen,ugy hallottam nagyon sokan dicserik.
2014. júl. 5. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Nezd, en tényleg nem piszkálni szerettelek volna, de en végig csináltam így pár lombikot is kezeletlenul (ugye nincs peteeres, de majd így lesz), szedtem clostyt, avivaztam, mehpempot ettem, es mindent megtettem, amiről hallottam, hogy segíthet. Lettek viszont irdatlan méretű cisztaim a végére.

Azért írtam az endokrinologust, mert ez sajnos saját tapasztalat. Őszintén kívánom, hogy sikerüljön, de azért ígérd meg, hogy majd elgondolkozol ezen is :) mert tényleg nem szekalni vagy kioktatni szerettelek volna :)

2014. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a jotanacsokat,van is egy endos ismerosom,felhivom es kikerem a tanacsat.Jol esett valakivel beszelgetni,aki tudja ,milyen erzes varni arra,hogy megjon vagy sem,baba vagy sem.Amugy neked osszejott a baba vegul?
2014. júl. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!