Van valakinek tapasztalata Medrol nevű gyógyszerről meddőség terén?

Figyelt kérdés
Miben segít és hogyan? Valakinek sikerült teherbe esnie a segítségével?
2014. márc. 5. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A Medrol nem asztmagyógyszer?

Anyukám szedte, és ő aztán nem gyerekben gondolkodott. Ráadásul kihajtja a káliumot - ha jól emlékszem - azt is szednie kellett.

2014. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem a betegtájékoztatóját, nem hiszem, hogy ez bármit segíthet.

Biztos Medrol, nem Merckformin pl?

2014. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Medrol egy glükokortikoszteroid. Sokféle betegségben lehet szükséges (autoimmun betegségek, bizonyos bőrgyógyászati betegségek, asthma stb.) Egyáltalán nem meddőségi kezelésben használatos gyógyszer, nem is értem hol hallhattál ilyet.
2014. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A medrolt nem adják meddőségre.

Nekem autoimmun betegségre írták fel.El sem kezdtem szedni.

Ez egy szteroid.

2014. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem lombik kapcsán kellett Medrolt szednem, de csak a petesejt leszívás után 4 napig. Szeirntem magához a meddőségi részhez nagyon nincs köze, inkább a regenerálódást segíti.


Amúgy sikeres volt a lombik utána.

2014. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban Medrol-t írt ki a prof, csak nem értem mire. Sőt, sokáig kellene szednem úgy, hogy még próbálkozni sem lehet, csak ha ő szól... hát köszi. x hónapig ne, aztán ha szól még x hónap míg összejön, már ha összejön... Nem veszem be, az biztos. Csak kíváncsi lettem volna, volt-e egyáltalán valaki, akinek felírták ilyenre...
2014. márc. 9. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj vissza hozzá, hogy magyarázza el, minek ez a gyógyszer.

Meddőségiben írta fel, vagy sima nődoki?

2014. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nődoki, professzor. Sztem az mindegy is hogy meddőségiben írták-e ki vagysem, inkább arra lennék kíváncsi,hogy mire. Telefonban annyit mondott, hogy ez segít a mindennapi stresszek kezelésében, így a teherbeesést könnyíti. Hát nem tudom, de sztem van más megoldás is, ha már valaki nagyon stresszes pl. a munkahelyen, vagy akárhol...
2014. márc. 24. 22:10
 9/9 anonim válasza:
Ha valaki még olvassa....Nekem azt mondta az orvos, amikor elkezdtük az inszeminációt,hogy néha előfordul, hogy a baba megtapad, de a szervezet idegen anyagként kezeli és megpróbálja kidobni.Emiatt kell a Medrol,hogy biztosan megmaradjon a terhesség. Inszeminációt követő napon kellett elkezdenem, 4 napig egy szem, 4 napig fél szem, 4 napig negyed szem, és kétnaponta Kálium mellé. Ezt a gyógyszert nem szabad csak úgy abbahagyni, fokozatosan kell leállni vele.
2014. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!