Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik programmal sikerült a...

Lombik programmal sikerült a babánk, ultrogesztánt használom 12 hetet betöltöttem Ti hogy áltatok le vele? Fokozatosan vagy egyből?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan, nem szabad hirtelen abbahagyni meg a 12. betöltött het utan sem :)
2014. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan, tilos hirtelen abbahagyni én 16 hetesen hagytam el teljesen.
2014. febr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Én is lombikos vagyok,nekem a Kaáliban elmondta az orvosom mikortól és miként csökkentsem. 11.héttől kellett, én 3x3 használtam az Utrogestant és 3x1-ben a Duphastont. az Utrogestanból naponta egy szemmel kellett csökkentenem, a Duphastónból napi 2x1-ről napi egyre , és a 12.hétre elhagyhattam őket. Nem is volt semmi gond azóta sem, most vagyunk 23 hetesek.
2014. febr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon figyelj arra, hogy csak fokozatosan állj le vele, mert nekem azonnal abbahagyatta a dokim és 2 nap múlva levált a méhlepényem :(

csak fokozatosan!!!!!!!

2014. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!