Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem után hanyadik napon...

Inszem után hanyadik napon érdemes tesztelni, hogy már valós eredményt mutasson?

Figyelt kérdés
Sajnos semmilyen terhességre utaló tünetem nincs, inkább úgy érzem, hogy meg fog jönni...
2014. júl. 10. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 14 nappal utána néztek HCG-t vérből. Hamarabb nem érdemes tesztelni sem. Nekem a 13. napon az otthoni teszt még negatív volt, amikor terhes lettem.

Az nem baj, ha így érzel, nem jelent semmit. Én is így éreztem akkor is amikor nem sikerült és akkor is amikor sikerült.

2014. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Én ma vagyok az inszem utáni 16. napon.

2014. júl. 10. 12:04
 3/4 anonim válasza:
Nekem mindig az inszem utáni 14. napon kellett tesztelnem. Amikor sikerült az inszem, akkor a 14. nap reggelén már pozitív volt a tesztem.
2014. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok az inszem utáni 14. napon, reggel volt vérvétel (pozitív lett).

Ha otthon csinálnék tesztet, erős pozitív lenne.

{OFF: A hcg szint kétnaponta kb duplázódik, ha keddre megnégyszereződik az enyém, minden OK (akkor megyek köv. vérvételre)}.

2014. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!