Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az endokrinológus elküldött...

Az endokrinológus elküldött vérvételre. Ilyenkor melyik napon menjek ha az egyik szombatra esik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Valószinű nálam a PCOS,IR,és pajzsmirigy alul működés,ezért vannak a vizsgálatok.

Voltam ma terheléses cukorvizsgálaton,és még van egy beutalóm egy vérvételre,amin az van,hogy EE2,PROG vizsgálat.Ez pontosan mit takar,mit néznek ebből?Valaki tudja esetleg?

És van egy fontos dolog amit nem tudok,az,hogy azt mondta az endodoki asszisztense,hogy erre akkor menjek,amikor a menstruációm kezdetétől számitva a 18.napon,és a 21. napon vagyok.Az lenne a kérdésem,hogy most volt meg nekem július 5-én(első nap),ha ahhoz hozzá adok 18 napot,akkor az 23-a,tehát a 18.nap az 23-ára esik,a 21.nap pedig 26-ára ugye jól számoltam?

Na már most,megnéztem a naptárba,és 26-a szombatra esik,amikor ugye nincs vérvétel.Ilyenkor mi a teendő?Mert gondolom nem véletlenül mondtak 2napot(18.és a 21.nap),amit gondolom pontosan akkor kellene elvégezni,vagy nem?Vagy a 26-a helyett 25-én menjek,vagy 28-án?Szerintetek ilyenkor hogyan kell csinálni?

Köszönöm a segitséget előre is!


2014. júl. 16. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek a vérvételnek a lényege, hogy a pé+7 nap-hoz a legközelebb legyen. Ösztrogén és progeszteron vérvétel. A lényege, hogy van-e peteérés és a sárgatest megfelelően működik-e.
2014. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.És honnan tudják hogy ez a 2 nap van hozzá a legközelebb?Főleg ha nincs is peteérésem.....
2014. júl. 17. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom!
2014. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!