Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másnak is nehezen mennek a...

Másnak is nehezen mennek a hónapok a baba áldásig?

Figyelt kérdés
Régóta nem védekezünk de csak idén kezdtük el a komoly kivizsgálásokat. Júniusban laparon kivették az egyik petevezetékemet mert gyulladásos koros kinézetü volt, de szövettanilag rendben van. A másikat átjárhatóvá tették. Akkor nagyon elkeseredtem hisz csökkentek az esélyeim a terhességre. A vér eredményeim jók a ciklusom is 28-29 napos, hőmérőzés szerint van ovulációm. Most kezdtem el az első Clostis hónapot, mivel a sárgatest hormon kenetem alacsonynak bizonyult. Most a 13. napon kell mennem UH ra, ott majd kiderül több minden. De mindig a hónap vége a legrosszabb: megjön nem jön meg??? Lesz baba nem lesz :-( !!

2014. júl. 29. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Hajajj, tudnék mesélni. Nekem végül akkor jött össze, mikor teljesen feladtam. Illetve akkor fejeztem be az első méhpempő kúrámat.


Viszont vígasztaljon, hogy nagyon jó úton haladsz a babásodás felé. A nőgyógyász által nyomonkövetett peteérés a legtutibb módszer, mert minden otthoni méricskélés csak találgatás.

2014. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én még bízom de nem könnyű olyan lassan telnek a napok aug 23.- án van a ciklusom vége, pont a Párom szülinapja lesz aznap. Abban bízom dupla ünnep lesz!!! Most jól be clostizok azután repesztünk és kész is van :-))) !!
2014. júl. 29. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi két éve próbálkozunk.. egy éve tart a kivizsgálás. Nálam kiderült hogy Pcos és IR-es vagyok. Voltam Hsg vizsgálaton ott mindent rendben találtak. Két hónapja szedem a gyógyszert és diétázom. Eddig 6 kg sikerült fogynom. Volt is menstruációm azóta de ebben a hónapban megint kimaradt aminek nem tudom az okát... Konzultációra majd szeptemberben megyünk de úgy érzem addig megőrülök! Főleg hogy úgy tűnik minden ismerősöm most döntött úgy hogy babás lesz... Szóval hogy a kérdésedre is válaszoljak elég nehezen bírom már...
2014. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, ezt csak az érti aki ebben a helyzetbe van mint mi. Párom is nagy kedves megértő, de valahogy még sem úgy, és nem annyira éli meg nehezen ezt a helyzetet mint én. A hülye hőmérővel a számba kelek, beszedni a vitaminokat, tablettákat,diétázni, írogatni a hőgörbémet (1 éve), és nem várni a mensit. Vajon mensi előtt leesik a hőm? Fenn marad? Most a környezetembe is volt egy család 3 év után inszemináción sikerült nekik. Szóval mindig van remény!! Alapjáraton optimista vagyok de azért ezek a ciklusvégek mindig megviselnek lelkileg.
2014. júl. 31. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, épp most vagyok túl egy hamis pozitív teszten (25-ös érzékenységű, egyértelműen szellemcsíkos). Aztán megjött én meg azt hittem vetélek és rohantunk az orvoshoz. Vérvételből kiderült, nem vagyok, nem is voltam terhes. Szóval remek, ilyen is van.

Egyébként én azt tanácsolom, hogy a párodat is vond be a tesztelgetésbe, hogy egy kicsit ő is átérezze miken mész át. Amióta én belevontam a párom és várta párszor már velem a második csíkot, pláne most ebbe a hamis tesztelgetésbe, hát azt mondta nem semmi, amit egy nőnek ki kell állnia...

2014. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, mi is együtt ovulációs tesztelünk, én is úgy jártam hogy nagy mennyiségű ovu tesztet rendeltem a neten, ami semmit sem mutatott ki erre felbőszülve vettem egy drágább tesztet, ami rögtön kimutatta a két csíkot. Amit vettem a neten szuper érzékenynek írták, de semmire sem alkalmas. Én is elvoltam keseredve, hogy nincs ovulációm, pedig a hőmérséklet szerint van. Terhestesztből is azt olvastam hogy legalább kettő különbözőt csináljunk mielőtt beleélnénk magunkat. De én már mensi megjövetele előtt beletudom élni magam :-(( gondolván tuti ez a jó hónap!!
2014. aug. 11. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is PCOS, IR és pajzsmirigy alulműködésem is van.. lassan 2 év próbálkozás után már májusban a lombik (stimu, leszívás stb.) jött volna, már csak az lebegett a szemem előtt, hogy hátha lombikkal összejön, és május 1-jén pozit teszteltem! Csoda, spontán összejött! Kitartás, remélem Titeket is meglátogat majd a gólya! :)
2014. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi és gratulálok.

A gólyából felénk elég sok van mivel tájvédelmi terület mellett lakunk. Volt hogy 3 vadászott békára az udvarba. De velem nem foglalkoztak :-((( !!

2014. aug. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!