PCOS-IR-es! Mi történik? Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Májusban derült ki, hogy Pcos-ám és IR-ám van... (Évi 1-2 menstruációm volt) Azóta Meforal 500at szedek és hanyagolom a fehér lisztet, cukrot. Meg is jött az utána következő két hónapban azonban most már 10 napja késik (az előbbiekhez képest)Folyton olyan meg fog jönni érzésem van... szurkál a méhem... apró görcsöket érzek és ennek ellenére semmi. Azt is tudni kell, hogy Juni 24én voltam HSG vizsgálaton... Volt olyan akinek utána nem jött meg? Nagyon aggódom, hogy valamit rosszul csináltam vagy ez még természetes... még lehetnek kimaradozó menstruációim?


Szeptemberben megyek vissza konzultációra... de addig megőrülök ebben a bizonytalanságban...



#HSG #PCOS #inzulinrezisztencia #petevezetékátjárhatósági vizsgálat
2014. júl. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kéne egy tesztet csinálnod.
2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már csináltam kettőt... pénteken. Az egyik x-epil volt ami 20 perc után mutatott egy vastagabb halvány csíkot... a másik Gabriel volt, de az meg negatív... Nem értem mi történik, hogy miért van ez.
2014. júl. 30. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Két nap múlva csinálj még egy tesztet, és ha az is negatív, akkor várj türelemmel. Teljesen normális, ha nem áll be egyből, még rendeződnek a hormonjaid. Ha nincs fájdalmad, akkor semmi baj. Teljesen hasonló cipőben járok, csak a HSG-n még nem estem át, nekem sem kellett szigorú diéta, 2x500 Meforalt szedek, nagyon-nagyon enyhe IRem van és PCOSom. Nekem is sokat szurkál a méhem és a petefészkeim, de kérdeztem, és ez azt jelenti, hogy "dolgoznak" a hormonok... Ha nincs panaszod, akkor nincs semmi baj. Milyen kontrollod lesz szeptemberben? Érdekelne, mert én augusztusban megyek, hogy veled mit csinálnak? (De remélem babád van! :) )
2014. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as köszönöm a válaszod, kicsit megnyugtattál.

Mindenképp meg ér még egy próbát, a hétvégén tesztelek egyet. Bár néha már úgy érzem csak beképzelem magamnak a dolgokat... mell fájás és a társai...


Szeptemberben konzultációnk lesz. Mi a Budai Szent János kórházba járunk, meddőségi centrumba. A doki aki eddig kezelt minket csak eddig viszi a vizsgálatokat, így most átkerültünk egy másikhoz, akinek elég jó híre van. Megkapjuk a párom sperma eredményeit, meg átnézi gondolom az enyémet is ami eddig van, aztán elmondja hogyan tovább... Nagyon nem szeretnék eljutni a lombikig, sőt még az inszemig sem... jó lenne ha valahogyan életre tudnák kelteni a petéimet és természetes módon foganhatna meg a babánk :) Sok szerencsét a Hsg-hez, szorítok hogy minden rendben legyen!


Egyébként ti mióta tervezitek a baba vállalást?

2014. júl. 31. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta???
2014. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!