Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 napja késik. Kicsit szurkál...

2 napja késik. Kicsit szurkál a hasam. Tegnap csináltam egy tesztet negatív lett. Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, van remény

Egy két nap múlva tesztelj megint

drukkolok

2014. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! A kèrdező vagyok. Köszönöm a bīztatàst. Tegbap csinàltam mèg egy tesztet. Ezen a teszten làrok egy halvàny de tènyleg halvány màsodik csīkot. Ez volt tegnap. Ìgy hàt nagy bokdogan keltem fel. De ma viszont ròzsaszines vàladèk jelent meg nem mondanàm h folyàs. De valòzsīnű ez csak erősödni fog. Ìjgy jàrtam megint. Mièrt remènykedem mindig? Szomorù ès csalòdott vagyok, ès persze szerencsètlen.
2014. aug. 3. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
rózsaszín folyás lehet egy megpattant erecske is...remélem nem fokozódik holnap és összejött:)
2014. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre ugyanolyan minimàlis mennyisèg volt mint tegnap egèsz nap. Most nem is ròzsaszinesnek mondanàm, inkàbb barnàs massza àllagùnak. Nem görcsölök semmi bajom nincs, csak ez! Nem tudok mit tenni csak vàrni. Addig is jò hogy valaki meghallgat
2014. aug. 4. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz bemenni egy ügyeletre?

NIncs egy orvosi rendelő a közeledben?

2014. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Az ilyen jellegű "menszeszféle"simán lehet az állapotosság jele, pecsételő vérzésnek is hivják, a beágyazódás folyamán előforduló tünet, a barnás szín is egyértelmű, és szurkáló érzet is lehet, nagy valószìnűséggel állapotos vagy ;)

Irány a dokibácsi-néni :) irj majd mit mondott :)

Sok sikert :)

2014. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem türelmesnek lenni ès vàrni hogy erősődik ez a valami vagy elmùlik. Annyiszor remènykedtem màr nem is merem mondani senkinek. Mèg vàrok pàr napot aztán tesztelek ùjra ha addig nem lesz ebből menzesz. De a remèny is csak a halvàny pozitiv teszt miatt van/ volt meg bennem. Làttam negatìv tesztet az nem ilyen. Ebbe kapaszkodom. Mindenképp irok mi lesz a vège. Köszönöm a biztatàst. Van orvos a közelben. De ez mèg annyira kora 5 napja kèsik. Ezt mèg nem làtnà csak vèrvètelből...
2014. aug. 4. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!