Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit kéne tennem? Félek hogy...

Mit kéne tennem? Félek hogy ez egy hosszú folyamat lesz! Hogy rövidítsem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babát szeretnénk. Sajnos fellépet egy nagy gond. Utolsó mensim április 6.-án volt. Január óta próbálkozunk de sajnos most nincs mensim. Voltam orvosnál megvizsgált mondtam neki hogy babát szeretnénk. Nem látott semmi kórosat. Azt mondta kontroll 1,5hónap múlva és ha addig sincs semmi akkor tovább lépünk. Érdekesség hogy ahogy érkezne a mensi időpontja fáj a cicim meg görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni de soha semmi. Tesztem negatív sajnos. Mit csináljak? Segítsetek légyszi.

2013. júl. 3. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
menj el hormon vizsgálatra. hormon panel, terheléses inzulin, esetleg AMH hormon. Mivel rendszertlen a havid tuti valami hormonális probléma van és ez nem nőgyógyászra tartozik hanem endokrinológusra.
2013. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És endokrinológushoz kell beutaló? Azt ki adja? A házi orvos?
2013. júl. 3. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem kell, én meddőségibe mentem rögötn igy nem tudom pontosan.
2013. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor majd utána járok! :) Reméljük a legjobbakat! :)
2013. júl. 3. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
A háziorvosodtól kérj beutalót egy endokrinológushoz! Nekem ő tudott csak segíteni!
2013. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, kell beutaló a háziorvostól

kevés az országban az endokrinológus, a beteg meg sok, ezért arra számíts, hogy elképzelhető, hogy csak hónapok múlva lesz szabad időpont

mielőbb kezd el intézni

2013. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

ha van lehetőség anyagilag akkor magánba menjél! mert ha az sztk-ba mész vagy más helyre hónapokat kell várni!! nem olyan nagy összeg ,ki lehet bírni!! nekem 6 ezer volt az első találkozó utána 4 ezer! a hormon sort és a terhelésses cukor + inzulint én is ajánlom! és szerintem úgy is egybe fogja értékelni az endo doki mert csak így lehet felállítani a diagnózis!

2013. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6 év meddőség után tavaly augusztusban elmentem Dr. Tűzkő Nándor endokrinológus-szülész-nőgyógyászhoz, és idén augusztusra várjuk a kislányunkat! Magánhoz menj, jobban jársz.
2013. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok 8-as:))) Mi volt a gond végül? ha nem titok.
2013. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hormonjaim rendben voltak, végül a nőgyógyász tudására volt szükség. HSG-t csinált, majd miután kiderült hogy elzáródások vannak, még egyszer jól rányomott a kontrasztanyagból "mert az talán segíthet" :-) , és ez segített is. :-)
2013. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!