Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt, akinek nem jött össze a...

Volt, akinek nem jött össze a második baba, vagy csak nehezen?

Figyelt kérdés
A kisfiam a 6.hónapban jött össze,most pedig már megint 4 hónapja próbálkozunk,és semmi,úgy tudtam,h a második baba könnyebben összejön.Akkor teát ittam,és azzal az első hónapban összejött,most is ittam,és semmi

2014. aug. 6. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en....az elso 2 terhessegem azonnal osszejott ( sajnos az egyik nem volt sikeres). Mikor ugy dontottunk johet a masik, 2 eves meg nem volt a kisfiam. Multheten teszteltem pozitivat 2 ev probalkozas utan. De mar kerdezgettem baratokat, hogy is megy a megfestes meg ilyenek...mert meg voltam rola gyozodve, valamit nem jol csinaltak a csaszarkor. Vagy velem valami nem ok....az is igaz, eleg sokat stresszeltem a kisfiam nem volt egy konnyu 2 eves...most, hogy kozeledunk a 4. ev fele lehet vele nyugodtan elmenni barhova, hallgat a szora stb. Szoval nyugodtabb az eletem - bar enni meg mindig nem szeret normalisan.
2014. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első baba 20 hónap,második baba 18 hónap alatt jött össze.

Végülis 2 hónappal hamarabb jött a pici :)

2014. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első az 5. hónapban jött össze, a második a 8.-ban, miután elkezdték kezelni a pajzsmirigy-alulműködésemet (amit az első terhesség váltott ki).
2014. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húgomnak az első babája nem volt tervezet egyszer nem védekeztek és teherbe esett, most a másodikkal 3 hónapja próbálkoznak nem túl sikeresen. Azt mondom neki biztosan rágörcsöl. Ha egy kicsit nem fog rágondolni azonnal össze fog jönni nekik is és neked is csak nyugi, jön a pici ha jönni akar. Nekem 5 éve nem akar jönni, de már nem görcsölök rá járok orvoshoz és ha minden rendben lesz akkor jönni fog .) Tudom :)
2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk pont forditva tortent. 6,5 evet vartunk a lanyomra, emiatt 9 hos koratol nem vedekeztunk, mert gondoltam ugysem esek teherbe megint hosszu idon at. AZ ELSO honapban teherbe estem, mmasfel eves lesz a lanyom mikor megszuletik a pici.
2014. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, meg valami, sogornomeknek az elso baba a 2. Honapban osszejott, a masodikkal 13 honapja kuzdenek de nem sikerul.
2014. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!