Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hiszteroszkópia vetélések...

Hiszteroszkópia vetélések után. Újabb terhesség?

Figyelt kérdés

Két missed abom volt. AZ elsőnél az embrió a hatodik héttől nem fejlődött, 10. héten vetéltem el, műszeresen fejezték be. A másodiknál az ötödik hét végére felszívódott a petezsák, egy hét gyenge vérzés után szintén volt méhtisztításom. Tisztítás közben az orvos talált valamit, amit uh-n nem látott, ezért néhány hét múlva hiszteroszkópiára kell mennem és eltávolítják az egyelőre beazonosítatlan dudort a méhemről.


Kérdeztem az orvostól, hogy ezt követően mikor eshetek újra teherbe, de csak annyit mondott, hogy nem tudja, mit mondjon. Egy hónap után is lehet sikeres terhességem és hat hónap után is lehet sikertelen, ezért inkább nem mond semmi konkrétat.


Van valakinek ilyen téren tapasztalata? Érdekelne, hogy ilyen kivizsgálás és méhkaparás után hány hónappal estetek teherbe és sikerült-e kihordani a babát.



2014. aug. 11. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés után 3 hónap védekezős szexet javasoltak, pedig nekem nem is volt művi beavatkozásom. Sajan a babóca még nálunk is várat magára. Bocs nem sokat tudtam segíteni. Várd meg a szövettant mindenképen, mert gondolom csináltak nem ??
2014. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csináltak, kb. két hét múlva lesz meg az eredmény. Kissé tartok tőle; nem tudom, mi lehet az, amit az uh nem mutat, de tisztításkor érezte, hogy ott van. Annyit mondott, hogy "megugrott" valamin a kanál. Érdekes, mert az uh-n a 2 mm petezsákot is láttuk, gondolom, amin megugrik valami, az nagyobb 2 mm-nél.
2014. aug. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!