Teherbeesés, de hogyan? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Már 2 éve próbálkozunk és idáig nem jött össze, már próbáltam mindent, szedtem elevitet, más fajtát is. Mostanra már 27 vagyok, szedem a folsavat. Voltunk együtt a hó közepén amikor kell, vagy nagyobb az esély hogy teherbe essek de semmi, tegnap megint megjött a vérzésem.

Olvasgattam róla többször is, már szeretkezés után feküdtem hason, feküdtem hanyatt, párna a fenekem alatt, és mégsem.... Párom és Én is egészségesek vagyunk, voltunk dokinál, volt sperma vizsgálat is. Kérlek segítsetek!!!



2014. aug. 13. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos elég sokan vagyunk ebben a helyzetben. Petevezeték átjárhatóságid volt már?
2014. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az még nem volt, a doki akihez járok meg csak húzta halasztotta,pedig már meg is beszéltük hogy elmegyek, bár szerinte még nagyon ráérek ezzel foglalkozni, még fiatal vagyok..... de azért szerintem ne ő döntse már el hogy mikor szeretnék gyereket. gondolkoztam hogy másik dokit keresek, csak nem ismerem egyiket sem, hogy melyik a jó.
2014. aug. 13. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem mert hasonló az esetem, minden rendben de nem jön a baba, bár én 35 vagyok. Nekem a doki azt mondta mivel rendben voltak a laborok addig ne szedjek semmilyen gyógyszert még nem csinálnak átjárhatósági vizsgálatot mert feleslegesen terhelném a szervezetemet. És laparon sok minden kiderül, pl méhtükrözés petevezetékek állapota, petefészek állapota, edometriózis, stb. nekem júliusban volt azóta ez a második hónap hogy próbálkozunk a babóval. Műtét után a Barátnőm 3 hónap múlva terhes lett. Én sem v
2014. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem mert hasonló az esetem, minden rendben de nem jön a baba, bár én 35 vagyok. Nekem a doki azt mondta mivel rendben voltak a laborok addig ne szedjek semmilyen gyógyszert még nem csinálnak átjárhatósági vizsgálatot mert feleslegesen terhelném a szervezetemet. És laparon sok minden kiderül, pl méhtükrözés petevezetékek állapota, petefészek állapota, edometriózis, stb. nekem júniusban volt azóta ez a második hónap hogy próbálkozunk a babóval. Műtét után a Barátnőm 3 hónap múlva terhes lett. Én sem várom a mensimet most 23.-ára.

Vezeted a hődet? Csinálsz ovu tesztet?

2014. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, és az sem biztos, hogy nőgyógyászati eredetű a gond. Nem írtad, volt - e hormonvizsgálatod, (progeszteron szint mérés), pajzsmirigyed rendben van - e, vizsgáltak - e inzulinrezisztenciára. Meg mint az előttem szóló írta, figyeled - e valamilyen módszerrel a ciklusodat? (Pl. hőgörbe vezetés). 2 év az bizony sok... (Mondom én, aki a 23. hónapban esett teherbe, és a fent leírt kivizsgálások egyikét sem csináltattam meg, de az utolsó pár hónapban vezettem a hőmet, és "tankönyvi" görbéim voltak, ezért mindig halogattam. Így aztán csak sikerült spontán... De nem követendő példa!)
2014. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatok voltak?

Tuti orvost váltanék,ne ő döntse el rá érek vagy sem.

Pár hónappal a 23. születésnapom előtt mentem orvoshoz,jöttek a vizsgálatok és már az átjárhatósági időpontja is meg volt amikor a 3. Clostilbegytes hónapban terhes lettem.Szóval ni cs korhoz kötve.2 év nagyon sok idő!

2014. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

volt hogy csináltam hőm. táblázatot, de sosem volt magas a hőm, csoda volt ha 2 hónapban 1x is elértem a 37 fokot. szedtem én is ezt a closty tbl-t, de nem ért semmit. most vettem egy terhes vitamint, 2 napja kezdtem el szedni. 1 havi adag, szedem aztán elválik hogy lesz- e baba vagy sem. Ovulációm a 11-16 nap közt van, rendesen meg is érzem.

Jövőhónapban elmegyek egy másik dokihoz... Ezt az orvoshoz járást csak azért halogatom" mert magán dokihoz járok és nem olcsó. Az sztk-s és kórházi dokikat nem szeretem, olyan bunkón bánnak az emberrel.

2014. szept. 8. 22:38
 8/10 A kérdező kommentje:
komolyabb vizsgálatom nem volt. amit írtatok.
2014. szept. 8. 22:39
 9/10 A kérdező kommentje:
most Femibion® 800 -at szedek
2014. szept. 8. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Terhesvitamintól nem leszel terhes :(

Minimum kellene egy hormonsor,hogy kiderüljön van e valami gubanc.

Tudom nem olcsó a magándoki,de ha terhes lesze/babàd lesz az sem olcsó...Mindig magándokihoz megyek,sztk-s rendelése tojnak a fejedre.

2014. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!