Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalta már valaki, hogy...

Tapasztalta már valaki, hogy missed ab után tényleg könnyebb lenne a teherbeesés? Vagy ez csak mese habbal? Nektek mikor sikerült?

Figyelt kérdés
Nekem februárban volt a műtétem, ismerek még két nőt, akiket ugyanazon a napon műtöttek, mint engem. Azt mondták, egy ilyen műtét után nagyon könnyű teherbe esni, szinte azonnal sikerül, de a próbálkozástól számítva 2-3 hónapon belül valószínű. Hát, hármunk közül senki se terhes még mindig. Az első mensi után engedélyezték a próbálkozást, nagy lelkesen vágtunk bele, aztán semmi, azóta se. Lehet, hogy ezzel a szöveggel csak megnyugtatni akarják az embert, mikor ott van? Vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek? Volt, akinek tényleg gyorsan sikerült?
2014. aug. 7. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

tavaly volt missed abom januarban most is megjott. szoval mese habbal. Mindenkinel maskepp mukodik a szervezet. Ha szerencsed van terhes leszel ujra akkor amikor. Ha nem akkor a vegen az is kiderulhet, higyha a missed ab kurettel vegzodott. hogy valami akkor se volt jo es az meg utana is fennmarad. na ez a pech.

Egyebkent normal esetben a magyar nok atlagosan hat honap probalkozas utan lesznek varandosak. Szoval meg 2-3 honap utan nem kell elkeseredni!!! ;-) sok sikert!

2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ezek szerint te még régebben szívsz :( Nem tudom, miért mondják ezt, ha nem igaz, csak fölöslegesen ültetik el a reményt. Más lett volna, ha nem mondanak semmit, akkor nem is hiszi azt az ember, hogy hipphopp, terhes lesz újra, de mivel ezt mondták, erre számítottam. Előző alkalommal elsőre lettem terhes, ikrekkel, az egyik lány szintén, neki már van egy fia is, aki második próbálkozásra jött. A harmadik lány erre a terhességre is két évet várt :/ Én nagyon félek, hogy elcsesztek valamit, aztán nem lehet többet.
2014. aug. 7. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a biokémiai terhesség az, ami után elvileg könnyebb teherbe esni.Azaz amikor létrejön a terhesség, de nagyon korai fázisban elhal. Állítólag ilyenkor a szervezet gyorsan újra bedobja a nem terhes hormonokat. Nekem volt adott év márciusában vetélésem műtéttel, 3 hó kihagyás, újabb 3 hó után biokémiai, azt követő hónapban pedig megfogant a nagyfiam. És ilyet elég sokat ismerek, akinél pozi teszt, vérzés utáni hónapban jött össze. De szerintem a missed ab utáni az mese habbal.
2014. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt missed ab-m. Ezt a dolgot én is hallottam...azzal magyarázzák, hogy egy terhesség után a szervezet könnyebben ismét teherbe esik, mert a hormonok még ott vannak és segítik az újabb teherbeesést... Itt nem a missed ab-ról van szó, hanem terhességről, ami megszakadhat természetes vetéléssel is. Nekünk 3 mensit kellett megvárni, és utána rögtön meg is fogant a babám, aki most 16 hetes a pocakban. Kitartás.
2014. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!