Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy barátnőmnek a peteérése a...

Egy barátnőmnek a peteérése a vérzése közben van. Valakinek volt már hasonló problémája? Miként sikerült esetleg így is megfogannia?

Figyelt kérdés
Apja, apósa is gyógymasszőrök, és kiakarják "maszírozni" a 2 időpontot egymás alól, de nem gondolom, h ez az egyetlen lehetőség. Valamint ez idáig, tudtommal nem is sikerült nekik. Mivel elég sokan olvassátok ezt az oldal, hátha van valaki akinek hasonló gonddal kellett megküzdenie korábban, és segítségül leehetne. Ilyen petevezeték átjárásos, meg hasonló orvosi beavatkozásokat nem szeretne. Én magam részéről a teás irrigálást ajánlanám. Más ötletek? :) Köszönjük!

2014. aug. 21. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vérzés közben van a peteérés, akkor szexeljenek vérzés közben.
2014. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt javaslom.Hallottunk már olyat hogy vérzés közben fogant hiszen a többi napon védekeztek!Gondolták akkor úgyse lesz terhes.Több ilyen eset is van.Szóval akkor szexeljenek!
2014. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első két hozzászólással egyet értek, nem bonyolult. Viszont érdekelne, hogy mire alapozza, hogy akkor van és mindig akkor van???

Az apósa is tudja, hogy mikor ovulál? Cukiiii :)

2014. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudja,hogy akkor van?

Orvosnál volt?

2014. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen orvos mondta. Elég sok kivizsgáláson voltak már. A petevezeték átfújásos, vagy milyen vizsgálatnál akadt ki. Arra már nem volt hajlandó elmenni.
2014. aug. 21. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Aviva tornára jártam és ott mndta az oktató, hogy volt ilyen esete. Avivával szép lassan el lehet tolni a menstruációt.
2014. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat pedig en 5,5 ev meddoseg utan, a petevezetek atjarhatosagi vizsgalat utani honapban estem teherbe, szoval csak ajanlani tudom. Meg az arwen tornat is ajanlom, ezen kivul a masodik babam menstruacio elott 3 nappal fogant. Biztos, mert abban a honapban csak akkor egyszer voltunk egyutt a ferjemmel.
2014. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezeket a tornákat ismeri is meg valamennyit csinálta -nem tudom meddig, hogyan. Azért köszönöm. Majd mondom neki. Most 27 éves, a férje 30-31, már úgy aktuálisnak érzik :) és mikor panaszkodik szegény én nem tudok hozzászólni a témához.
2014. szept. 10. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Ooo, akkor meg van ideje boven!csak ne parazzon!
2014. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!