Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budaörsön Csupor Emőke endokri...

Budaörsön Csupor Emőke endokrinológusnál járt valaki PCO problémával? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ő a háziorvos helyettese, kétszer volt vele dolgom, de olyan stílusa volt, hogy biztosan nem mennék hozzá soha többet.
2014. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó basszus,hozzá kértem időpontot,november közepére. Sajnos nem sok normális lelkiismeretes doki van. Lehet jobban járnék a fizetőssel. :(
2014. aug. 28. 15:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2014. aug. 28. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már sokat láttam-hallottam, de államiba nem mennék :( Max Tűű doktor SZTK-s rendelésére (ha még van neki).
2014. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom, 7 évvel később van már, de gondoltam leírom a tapasztalataimat én is, hátha hasznos valakinek. Háziorvosom is és az endokrinológus szakrendelésén is voltam. A stílusa roppantgáz, de tényleg... nagyon undorító. De ahogy nekem tűnik, viszonylag jó diagnoszta. Beutal sok helyre, nem legyint rá pl. egy-egy eltérésre a vérvételen, amivel más orvos nem foglalkozik. De sajnos emellett az is van, hogy meglepő problémákra, rendellenességekre különösen bunkón reagál. Nem hajlandó elhinni, nem hajlandó foglalkozni vele, nekiáll szopatni, hogy gyere vissza legközelebb... Csak azért nem írok példát, mert nem szeretném, ha visszakövethető lennék. Szóval ezt kell mérlegelni, megéri-e a szaktudását és az ingyenességet az, hogy fájóan paraszt és ha furcsa bajod van, lepattint. Én tuti lelépek tőle, inkább fizetek, arra jutottam.
2021. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!