Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tüszőrepesztő injekciós...

Tüszőrepesztő injekciós tapasztalata van itt vkinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akik már átélték, írják már le a tapasztalataikat a Clostival és a tüdzőrepesztővel kapcsolatban! Hány pete lett, volt-e tünet, ki adja be a szurit,és hányszor? Annak van-e tünete? Az orvos az uh-n azt is megmondja mikor kell együtt lenni a férjemmel?
2014. szept. 2. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
14.napon 1 petém volt, másnap este adta be a barátnőm a hasamba(neki már volt tapasztalata ebben), másnap este estünk egymásnak, 1 alkalom 'elég' volt, 3 éves a lánykám :)
2014. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Van némi tapasztalatom. :-)

Clostitól többnyire 2-3 tüszőm érett, amikor a doki uh alapján elég nagynak ítélte őket, kiírta a tüszőrepit, és napszakra pontosan megmondta, mikor kell szúrni. Az első alkalommal ügyeleten adattam be magamnak, a többit már én szúrtam, nem egy nagy ördöngösség. :-)

Persze egy ciklusban csak egyet kellett szúrni. Szuri után 36-48 órával repednek a tüszők, ha nem inszem lesz nektek, akkor ebben az időszakban érdemes akciózni, esetleg rögtön szuri után lehet kezdeni. :-)

Semmiféle tünetem nem volt sem a clostitól, sem a tüszőrepesztőtől.

2014. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2. válaszoló nekten sikerült a bébi? Nem inszem, csak egyszerűen peteérésem nincs. A szuri nem lényeges, vagyis jobb ha én adom magamnak és nem kell dokihoz menni, nekem a császár után is kellett! ;)
2014. szept. 2. 17:54
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Sajnos nem sikerült. Nem tudjuk miért.

De nektek biztosan fog!

Drukkolok!

2014. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két domináns tüszőm lett a clostitól,aztán a 12.nap adta be az aszisztens a repesztőt.Erősebben fáj a repedés,de más hatását nem éreztem.Ja meg kipróbáltam egy terhességi tesztet és full pozi lett tőle.Sajnos sikertelen volt.Peteérési zavarom van amúgy nekem is.Sok sikert!
2014. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!