Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérést serkentő gyógyszer...

Peteérést serkentő gyógyszer mellett mindig adnak tűszőrepesztő injekciót?

Figyelt kérdés
Menzesz 5.napjától 5 napon keresztül kell szednem majd a gyógyszert. Ezt követően injekció következik? nekem az orvos ezt nem emlitette, csak annyit, hogy a gyógyszer után uh, és "megmondja" mikor kell együtt lennem a párommal. leirnátok hogy nálatok hogy történt a folyamat? köszönöm.
2014. máj. 20. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor csak gyógyszert szedtem, akkor nem kaptam repesztőt, amikor injekciókat is adtam és gyógyszert is szedtem, akkor kaptam. Egyébként elvileg egyénre szabott a kezelés. Van olyan barátnőm, aki pl. csak repesztőt kapott néhány ciklusban.
2014. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első hónapban kaptam, a másodikban nem, akkor lekéstük a szurit, megrepedt magától.
2014. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Kicsit megrettentem, hogy mindenféle injekciót, stb. következik majd, mert van már tündéri 5 éves kislányom. szeretnénk ugyan tesót, de ilyen kezelésekbe nem szeretnék belevágni. ha a gyógyszer segit, az jó lenne... de ha hárman maradunk, az is rendben van.
2014. máj. 20. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csak gyógyszert kaptam, utána csak uh volt, a harmadik kúra segített.

34hkm

2014. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 5 napig szedtem a clostylbegitet.. Es utana kaptam egy tuszorepeszto injekciot , pregnyl 5000 - et... Megnondta h a hetvegen probalkozzunk... Hat probalkoztunk is.... Osszeis jott:-)))... Ma mar 1es fel eves a gyonyoruszep egeszseges kicsi fiam:-)))
2014. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!