Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs PCO-m de mégis 3. napja...

Timi127 kérdése:

Nincs PCO-m de mégis 3. napja pozitív az ovu tesztem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok! Múlt hét szerdán voltam Uh-n peteérés vizsgálaton amely igazolta, hogy van peteérésem és semmi rendellenes elv. nincs. Azt is mondta a doki, hogy 7vége körül kell megrepednie annak a tüszőnek amit látott. (csak egyet látott amúgy)

A vaterás ovu tesztem vasárnap lett először pozitív ami még most is az!!!! ha nincs PCO-m akkor miért pozitív már 3.napja? Ja és a másik gondom az, hogy a tesztvonalakat nem mondanám ugyanolyan erősnek mint a C vonalat. Elég intenzívek a T csíkok de valahogy mintha mégsem lennének olyan erősek. Szombaton még nagyon halvány volt, vasárnapra már jóval erősebb.... Volt már valaki így?



2014. szept. 2. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt így, sok napon keresztül erősebb csíkokat mutatott az ovuteszt. Sajnos nekem akkor nem repedt meg a tüszőm hanem ciszta lett belőle ami két ciklussal később távozott.
2014. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:-( Holnap reggel irány a doki és megkérem, hogy aznap du-ra adjon beutalót Uh-ra, hogy megnézzük mi is történik most ott valójában..... Elvileg ha ha egy hete 16mm volt a tüsző akkor már legkésőbb tegnap meg kellett hogy repedjen....
2014. szept. 2. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban 3-4 napig pozi az ovu tesztem. Ovuláció után mindig felmegy a hőm és 2 hónapban UH-gal is megnéztük, hogy mi a helyzet tüszőrepedés után. Két doki is azt mondta nem gond, hogy több napig pozitív. Amúgy IR-rem van.
2014. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ. Én ma voltam a dokimnál, megnézett Uh-val és sikeresen megtörtént a tüszőrepedés a hétvégén. Amúgy nem mondott semmit az ovu tesztjeimre. Mi megtettünk mindent, most várunk. 15.-16-ára nem várom. Amúgy mi az az IR?
2014. szept. 3. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Inzulin rezisztencia. De addig jó Neked amíg nem tudod ;))
2014. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom.. :-( Minél előbbi babásodást kívánok neked is!!!!!!!
2014. szept. 5. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!