Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a baj velem, amióta...

Mi lehet a baj velem, amióta próbálkozunk a babával, minden hónapban késik?

Figyelt kérdés

3 éves múlt a lányunk, és május óta próbálkozunk kistesóval. A lányunk annak idején első próbálkozásra összejött. Azóta hogy próbálkozunk, minden hónaban késik a menzeszem. Első hónapban 5 napot késett ha jól emlékszem, nem vettem tesztet mert egy hetes késést akartam megvárni, és tüneteim is voltak! Aztán megjött. MÁsodik hónapban 3 nap késés és tünetek után vettem több tesztet is, mindegyik pozitív lett (halvány, de mások által is látható). Újabb 4 nap után jött meg, először barnázás volt egy napig majd vérzés. Ez a 3. hónap, most pedig 4 napig késett és szintén voltak tüneteim, ma reggel mégis megjött. Nem értem! Ebben a hónapban már elmegyek a nőgyógyászhoz, de addig is ha volt valakinek hasonló, elmesélhetné.

Ja, kis adalék: csak megszakítással védekeztünk, semmi gyógyszer vagy más ami befolyásolhatja a hormonháztartást.


2014. szept. 4. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak rágörcsölsz.


Amíg nem próbálkoztunk, napra pontosan mindig 28 naposak voltak a ciklusaim.

Ahogy elkezdtünk próbálkozni, lettek 30-35 napos ciklusok, sőt egyszer 54 napos. 2 naponta teszteltem, hogy most biztos terhes vagyok, de nem voltam.


Tavaly decemberben feladtam, mondván az ünnepeket nem akarom így tölteni. A 28. napon reggel rosszul lettem, csináltam egy tesztet, és pozítiv lett. :)

38 hkm

2014. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nálunk első baba, a családban, barátoknál mindenkinél elsőre összejött.

Nekünk egy év kellett hozzá.

2014. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is gondoltam rá, hogy talán rágörcsölök, de belül nem érzem így. Azért nem próbálkozunk még olyan régóta. Most voltunk pl. nyaralni, eszembe se jutott hogy vajon most terhes vagyok-e pedig akkor kellett volna megjönnie.
2014. szept. 4. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:

A pozitiv teszt az babat jelzett. erdemes lenne dokihoz menni tenyleg. Ha a szervezeted nem tudja megtartani a babat,arra gyogyszer kell. Es hormon vizsgalat elotte ugyebar. Sok sikert :)

27hetes kismama :)

2014. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabriell88 ***** válasza:

Én ugyanígy jártam nemrég.Első babánk lenne.Most lennék 7 hetes. Elmaradt után 3 nappal teszteltem egy halvány pozitívat, de már akkor barnáztam is, másnap estére, begörcsöltem és elöntött a vér.ügyelet lett belőle

Ott a vizsgálat során talált egy cisztaszerű képződményt a bal petevezetékre tapadva, először méhen kívüli terhességre gyanakodott, de kidrült, hogy nem baba is volt, meg ciszta is.Nekem akkor azt mondta a doki, okozhatta a vetélést a ciszta is, de az is, hogy nem fejlődött rendesen, így automatikusan kidobta a szervezet.Holnap megyek újabb vizsgálatra.Talán többet tudok majd mondani.

2014. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gabriell, húha szegény hát ez nem jól hangzik! de legalább nem méhen kívüli terhesség, az még sokkal rosszabb. Én végül nem voltam dokinál, majd októberben tudok elmenni, bár akkor már nem fog látni semmit...
2014. szept. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!