Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségi központok közül...

Meddőségi központok közül melyik a legjobb? A Forgács intézet árait hol találom? Egy inszemináció mennyibe kerül? Milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A Forgács Intézetről azt tudom, hogy 2011-ben az első konzultációért 10 000Ft-ot fizettünk (ez egy kb fél, háromnegyed órás beszélgetés volt a Forgács doktor úrral, a párommal együtt, majd megnézett ultrahanggal, és megbeszéltük az első vizsgálatokat).

Eléggé leterheltek, két hétre kaptunk időpontot.

Sajnos az árakat illetve elég titkolódzóak, nem is értem, miért.

Nálunk mindig a következő alkalommal beszéltük meg a következő vizsgálat árait. Az inszeminációig nem jutottunk el, mert mire legközelebb kellett mennem 4 havi IR kezelés után, spontán sikerült teherbe esnem.

Sok vizsgálatért, ami oep finanszírozással megy, nem kell fizetni. Ilyen lett volna az átjárhatósági vizsgálat, de szerencsére arra sem kellett sort keríteni.

Egyébként nagyon kedvesek,segítőkészek. A XX. kerület kertes házas övezetében van egy kertes házban, így családias hangulatú a hely. Talán telefonon adnak bővebb felvilágosítást.

2014. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem intézetet, hanem orvost választottam, Krizsa Dr-t a bp-i Kaálibaan, akiről sok jót hallottam és neki köszönhetjük az ikreinket
2014. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A konzultáció ár most is 10000 Ft, az inszemináció az 50000 Ft és a legvégén kell fizetni, ebből itt neincs Tb-s változat.
2014. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat es a hasznos infokat.

Tehat akkor a Forgács intézetben nincs tb-s inszem?

2014. szept. 12. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én inszemet a magán nődokimnál csináltattam; az itt van vidéken; meddőséik csak messzebb. ÉS ide mehettem meló után is; így csak később derült ki.

40.000Ft volt; de készülj úgy, hogy kell hozzá átjárhatósági; ami van tb-s is; de az uh-s jobb (hycosy), az viszont csak maszekon van -de nem is fáj mint a másik-, az is 40.000Ft volt nekem.

Nem jártunk sikerrel, mi Győrt választottuk (Kaáli).

Ott bár nem az elsőután; de kismama maradtam :-) Mi az eredményességi statisztikák alapján választottunk intézményt; abban Győr az első.

2014. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok; és azt hiszem egyébként a SOTE-n van tb.-s inszem; mert mi olyat szerettünk volna; csak annyiszor kellett volna Pestre menni előtte vérvételekre; hogy végül is ugyanannyiba jött ki itt. ÉS még egyszer; nekem szempont volt hogy du; vagy este is mehessek; oda meg csak de. lehetett volna.
2014. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a Life Egészségközpontban csináltatom, ott 35 ezer maga az inszem.
2014. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Forgács Intézetet tudom ajánlani! Nagyon kedvesek és odafigyelnek az emberre maximálisan! Mi most ott kezdjük a lombikot! :) Csak jót tudok mondani!
2014. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!