Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Infantilis a méhem. Lehet így...

Infantilis a méhem. Lehet így is babám természetes úton?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 éve szeretnénk babát párommal, de még mindig semmi. Fél éve derült ki, hogy infantilis a méhem. Ez nem befolyásolja a fogantatást? Lehet egyáltalán így babám? Mire számíthatok? a válaszokat előre is köszönöm!
2014. szept. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2014. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu, leven azt jelenti, hogy gyermekkori fejlodesi szakaszban megakadt....
2014. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a méret miatt írták ezt, akkor van esélyed, ha genetikai alapon, akkor nem sok.
2014. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem mond semmi konkrétat. Cukorterhelésesen voltam, azzal minden ok. szedtem a clostilbegyt tablettát is, mégis semmi. De az az érdekes, hogy a második vizsgálatnál már a beültetéses módszerről beszélt, de semmi konkrétat nem mondott. 25 éves vagyok, és nem tudom meddig kéne várnom, és kísérleteznem. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 9. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak anno hormonokkal próbálták rendbe tenni, végül kiderült, hogy 12 év hiábavalóság után apám miatt nem lehet gyerekük...segáz kihoztak kettőt a zaciból :) Érdemes jól kivizsgáltatni a dolgot én arra szavazok. utolsó voltam :)
2014. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) A páromat vizsgálták először, mikor már 2 év után sem sikerült. Nála minden rendben van. Úgyhogy az én gépezetemben van a hiba. És ennek tudatában eléggé el vagyok keseredve. :( Olvastam olyat is, hogy ezzel a betegséggel ha sikerül is teherbe esnem, nagy az esélye hogy nem marad meg a magzat. Erről tudtok valamit? Csak mert már most, ha ezek a lehetőségek, akkor nem biztos, hogy az első gyermekem vállalásánál kibírnám. Hisz minden nőnek az álma, hogy anyuka legyen. És ez így elég aggasztó. :(
2014. szept. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!