Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés utáni 2. -3. naptól...

Peteérés utáni 2. -3. naptól folyamatos barnás folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve várunk a babára. Ez év január óta pihentettem magamban a gondolatot, csak a munkára koncentráltam. 1 hónapja elkezdtem tornázni (pilates), és ebben a hónapban barátcserjét, vitaminokat szedni. Tavaly is szedtem a cserjét, de nem volt panaszom, sőt, a menzesz előtti barnázás megszűnt. Most a 19. ciklusnapomon (ovuláció után 5-6 nappal), és 3 napja görcsöl a hasam és barnás (néhol véres) folyásom van. Szerintetek mitől lehet? Méhszájseb vagy ciszta?

Köszönöm a válaszokat.



2014. szept. 8. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ciklussal korabban volt ilyenem...egesz a mensiig kitartott. :(

Szerintem csak annyi, hogy meg nem hat a baracserje. Gondolom, progeszteronproblemad van, erre szeded es ezert a barnazas is.

2014. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, azért szedem, mert barnázok mensi előtt, de nem olyan sokat, úgy a 27-28. naptól, amíg meg nem jön (általában 30. nap). Még csak a 20.-on vagyok.

Lehet, hogy ez csak egy ilyen "béna" ciklus, hogy hamarabb fog megjönni, mint máskor.

2014. szept. 9. 06:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tinktúraként szedem a barátcserjét, de én mindennap, ahogy kell. Nem értem, sokan miért szedik csak a ciklus második felében. Lgealább 2-3 hónap, mire kifejti a hatását. (az LH hormon termelődését segíti elő és az agyalapi mirigy egész hormontermelésére hat, ezért kell végig szedni)
2014. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is minden nap szedem, és minden nap, ahogy kell. Nem vagyok hülye. 31 leszek, és több, mint 2 éve várunk a babára, ahogy írtam. Nem szoktam barnázni, csak menzesz előtt 1-2 nappal, ami mindig a 30-31. napon jön meg.

Most vagyok a 20. napon, és a 16. naptól barnázok (egyébként ma jöttem rá, hogy általában akkor jön a folyás, miután együtt vagyunk a párommal és amikor ideges vagy kimerült vagyok, főleg nap végén).

2014. szept. 9. 17:27
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak hogy szemléltessem:


[link]

2014. szept. 9. 17:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, aki így járt? Még mindig barnázok, tegnap volt egy kicsit sötétebb, most megint halvány. Orvoshoz nem tudok menni, mert hogy vizsgál meg, ha közben jön belőlem ez a valami :( Csinálok egy tesztet szombat reggel, bár még mindig messze van a menzeszem, kb. egy hét. Köszönöm a két válaszolónak, a semminél ez is jobb :)
2014. szept. 11. 06:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mi a helyzet azóta?

Én pont így vagyok, mint Te, pár napja volt PÉ, és barnázok, de nagyon kicsit.

2014. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem történt semmi különös, időre megjött, és egészen addig tartott a folyás. Utána viszont mintha elvágták volna, aminek nagyon örültem, mert menzesz után is szoktam néhány napot barnázni.

Szerintem csak "kitisztított" a barátcserje.

2014. szept. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!