Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 45 éves friss házas vagyok....

Riczu Andrea kérdése:

45 éves friss házas vagyok. Szeretnénk közös gyermeket de elkezdődött a menopauza. Nagyon végét járja a petefészek működésem. Valaki tud hasonló esetről és mégis lett babája? At orvos nem sok reményt lát benne.

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 21:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Biztos van, a szomszédos Alma is kb ekkor szült.
2014. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a szomszédos Alma jutott rögtön eszembe, egyébként ő már 50 fölött volt akkor.


Kérdező, mindenképpen menjetek el vizsgálatokra, petevezető átjárhatósági, hormonvizsgálatokra, a férjed spermáit is nézzék meg. Már nincs vesztegetni való időtök. Ja és peteérés- ovuláció ellenőrzésére a legjobb (igaz a legdrágább) az ultrahangos követés, akkor az orvosod azt is látja, hogy a méhnyálkahártyád megfelelő vastagságú-e, ami a beágyazódáshoz kell majd.

2014. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%
esetleg petesejt donorral?
2014. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki tud hasonló esetről és mégis lett babája?"- Nagyon ritka ! Egy riportkönyvben olvastam egy akkor már felnőtt fiatalemberről, aki úgy fogant, hogy az anyukája már az unokáját gondozta s két éve nem menstruált....Nem jut eszembe a címe most, ha nagyon érdekel kideríthetem.

Ha tudsz angolul itt vannak a témáról írások:

[link]

[link]

[link]

A rövid lényege az, hogy bio, élő/nyers gyümölcsöket és zöldségeket kell enni. És ez ami ma Magyarországon nagyon nehezen kivitelezhető, mert majd minden ennivaló és a víz szennyezett és ez okozza a sok fogantatási nehézséget.

Fehér Anna (Szomszédok Almája) 53 évesen szült.

2014. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm 43 évesen szült, neki kellett egy pici műtét hozzá, de ez teljesen egyedi dolog. Nem tudom pontosan, hogy állt a menopauzával. Szerintem ez nagyon egyénfüggő, de ha elég erős a hited, nem lesz akadály előttetek! :)
2014. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem sok reményt lát akkor lehet hogy először őt kène lecserélni illetve keresni egy olyat aki bíztat és segít megtenni mindent hogy összejöjjön.Én 42 évesen szültem bár a ciklusom is napra pontos mèg.Most 44 vagyok.Van akinek már 35 évesen eljön a menopausa.Másnak 60 évesen, ezért máshoz hiába hasonlítjuk magunkat.Jó ötlet a nyàlkahártya vastagság nézés illetve az ultrahangos peteérés követés.Én a helyedben ezzel próbálkoznék.Drukkolok!!
2014. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ilyen helyzetben biztosan nem vesztegetném az időt, hanem felkeresnék egy meddőségi centrumot. Pl:Kaáli.

Ott sokkal szakszerűbben tudnak segíteni, mint egy sima nőgyógyász. Főleg, hogy azt mondta a dokid, hogy kevés esélyt lát.

2014. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dokit kellene keresned, aki támogat, próbálkozik gyógyszerrel, injekcióval serkenteni a szervezeted....

Mint ez aki most van.

Persze ez mindd pénzbe kerül, magán orvos akinek érdeke hogy segítsen

2014. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
7-es vagyok! Egyébként hol élsz?
2014. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
16%
45évesen szülni? Mostmár ez lesz, a "divat", hogy 40-50évesen szülünk gyereket?
2014. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!