Sikerült már valakinek a lombik úgy, hogy közben endometriózisa volt? Ha igen, hányadik beültetésre?

Figyelt kérdés
Laporoscopiát végeztek nálam,ahol kiderült hogy endometriozisom van.Ennek ellenére megpróbáljuk a lombikot,nem tudom mennyi esélyem van a teherbeesésre?! :(

2014. szept. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Munkatársnőmnek sikerült, de borzasztóan hisztis, ideges volt, mert évekig tartott, mire összejött.

Ebből nem tudom, mennyi volt a lombikos próbálkozás, de az a lényeg, hogy enm adta fel és van egy szép lánya.

2014. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömet megműtötték endometriózisra, majd azonnal lombikot javasoltak neki, mert ugye kiújul. Az 1. lombik sikerült, utána fogigátlót szedett, majd amikor abbahagyta, azonnal spontán terhes lett a 2.-kal.

Neked vmit csinálnak az endometriózissal?

2014. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem februárba műtöttek endometriózissal. Mivel PCOS-om is van és rengeteg összenövést találtak lombikot javasoltak. Márciusban spontán terhes lettem. Légy optimista, szerintem az is sokat számít!
2014. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Most kicsit optimistább lettem,nektek köszönhetően!!!! :) Nekem nem csináltak semmit az endometriozisommal,mivel a dokim szerint ez a kissebbik gond?!Mivel szabálytalan alakú és szűkebb a méhem is.Úgyhogy,háromszoros a problémám! :(De novemberben azért megpróbáljuk a lombikot!
2014. szept. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!