Kinek hányadik lombikos beültetés sikerült, frissből vagy fagyasztottból, melyik intézményben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a statisztikára. Nekem eddig 1 friss + 7 fagyasztott beültetésem volt, ebből 1 fagyibaba beindult, de a 7. héten távozott.
2014. szept. 23. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2009,első lombik frissből,Dévai Klinikán.Hármasikrek.
2014. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaáli Győr; második lombik, FET, egy babát kaptam vissza, középidős kismama vagyok. Kisfiú.
2014. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Németországban volt az első, sikerült. Egy lányom született, szívbeteg volt, három hónaposan elvesztettük. Utána még két lombikom volt ugyanott, aztán hazajöttünk, és a pécsi klinikán is volt három, az utolsóból vannak a leány ikreim, egészségesek. Fagyibaba kétszer volt, egyszer sem sikerült, csak frissből. 7 évig csináltuk. Férjem alacsony spermaszáma miatt kellett a lombik, nálam semmit nem találtak.
2014. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik család: Ha jól emlékszem az ötödik után adoptáltak.

A másik..a sokadik...hetedik körül. Aztán "véletlenül" sikerült a régi módszerrel.


Szubjektív.

2014. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első beülti, friss, Győr, Kaáli, Dr. Boga Péter, 27. hetes ikerterhesség az eredmény.
2014. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!