Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnék 24 naposak a...

Babát szeretnék 24 naposak a ciklusaim és 3 napig tart a vérzésem,24 napos ciklusnál mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés

clostilbegytet írt fel az orvos 2x1 adagot..

15-én jött meg és 16-17-18-19-20 napokon szedtem a gyógyszert mikorra várható a peteérés?


2014. szept. 24. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem tudok érdemben segíteni, nekem 28 naposak voltak, akkor mindig tudtam, mikor van. Nemrég magától átállt 24 naposra, azóta fogalmam sincs. De elméletileg 10-12. napra tehető.
2014. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor elvileg ma van ? egyébként ilyen "megfog jönni" érzésem van
2014. szept. 24. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az LH tesztet javaslom. A ciklus 10. napjától pisilj naponta egyet, a peteérést azonnal mutatja, ha van. Nekem mindkét baba így jött össze. Rossmann-ban, Dm-ben van.
2014. szept. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
peteérésnél a testhő magas vagy alacsony ? eről tudsz valamit?
2014. szept. 24. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ovu után megy fel. De ez így önmagában semmit nem jelent, mert van, akinek csak apránként kúszik fel és van, akinek felugrik. Szal vagy hőmérő vagy lh teszt. De elvben a 10. nap körül kell lennie.
2014. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha clostit szedsz akkor az orvosodnak követnie kellene a peteérést ultrahanggal.
2014. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!