Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül a lombik,...

Miért nem sikerül a lombik, ha orvosilag minden jó, minden érték rendben van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány lombik volt? Miért kell a lombik?
2014. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen "minden érték"?
2014. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első lombik nem sikerült, hormon értékek rendben, IR, PCO kizárva, nyálkahártya rendben. Embriók osztódtak, beültették, mégsem maradt meg.
2014. okt. 8. 12:12
 4/10 A kérdező kommentje:
A párom miatt kell lombik, nincs elég mozgó spermium.
2014. okt. 8. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja csak 1. lombik volt. Normál esetben ha minden tökéletes egy párnál akkor is kb 20% az esély a teherbe esésre. Majd sikerült a következő.
2014. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért a 20 szàzalék nem teljesen igaz..Életkortól függ..Kesves kérdező amennyiben 30 éves kor alatt vagy 45 szàzalék az esély kb..Nem szabad elkeseredni.Én szombaton tesztelek nekem is az első..Felkészültem minden eshetőségre..
2014. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 38 éves vagyok, lehet a korom miatt nem sikerült? De mi lehetett a baj, azt nem értem.
2014. okt. 8. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Normál terhességnél is van úgy hogy megtermékenyül a pete, elkezd beágyazódni de nem tud megkapaszkodni rendesen és elmegy. Nem biztos hogy van baj, van akinek csak 4.re jön össze, szóval ne aggódj.Ezért szoktak többet beültetni hogy egy tutira megmaradjon de ettől még nem biztos hogy elsőre sikerül a lombik.
2014. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 timike35 válasza:

Szia,

Nem az én történetemből kell kiindulni,de leírom mert ilyen is van.

nekem most derült ki,hogy a 3. beültetés nem sikerült.

40 éves vagyok,de amikor elkezdtem a lombikokat,még nem voltam 38. Minden eredményünk rendben,nekem és a páromnak is.Az AMH-m 2,5 volt tavaly. Azt mondta az orvosom,hogy valószínű a petesejtek minőségével van a gond,pedig a mostaninál is 5 naposan kaptam vissza 2 embriót,az egyik 10 sejtes volt a másik pedig már szedercsíra.Valószínű ők később megállnak a fejlődésben,mert a nyálkahártya 13mm volt a beülti napján,szóval abba meg tudott volna kapaszkodni.

Neked sok sikertés rengeteg türelmet kívánok :-)

2014. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ezzel lehet valamit kezdeni? Valahogy megerősíteni, egészségesebbé tenni az embriókat?
2014. okt. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!