Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11 éve nem jön össze a baba.6...

11 éve nem jön össze a baba.6 inszem,3 lombik, teljes kivizsgálás. Férjem rendben van. Inzulinrezisztencia igazolódott. MerckforminXR 1000mg írtak fel. Nem szeretném szedni, a mellékhatások miatt. Pl:fogyás.49kg. Esett vki így teherbe?

Figyelt kérdés
Hogy nem szedte a gyógyszert?
2014. máj. 27. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Elnézést, hogy érdemben nem tudok az IR-hez szólni, de józan paraszti ésszel: ha azt mondták, hogy szedned kell, így nagyobb esélyed van a babára, 11 év várakozás után azt bírod kisakkozni, hogy "nem szeretnéd szedni"?

Mi a biztosíték arra, hogy nálad is jelentkezni fog a fogyás, mint mellékhatás? Egy próbát sem ér meg neked, hogy végre babád lehessen?

2014. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A Merck-től nem mindenki fogy. Nem értelek, szeretnétek babát, 11 éve kínlódtok, végre megvan a megoldás, a cél közelében vagytok és te nem akarod beszedni a gyógyszert? Akkor nem lesz továbbra sem gyereked... Senki sem kötelez hogy beszedd, az orvos is csak a TE érdeked miatt írta fel, nem azért hogy ő ettől jobban érezze magát.
2014. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
én sem értem miért ne szednéd ha az ORVOS ezt mondta... ennyi próbálkozás és várakozás után esetleg elgondolkodhatnátok már az örökbe fogadáson is... vagy teljesen elzárkóztok ettől a lehetőségtől?
2014. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
En is csak azt tudom tanacsolni mint az elottem szolo. Ha a doki azt mondja szedjed akkor szedjed. Az h esetleg vki nelkule esett teherbe az neked nem jelent semmit, a masik emg az h ne itt akarj orvosi tanacsot kerni hanem akkor inkabb egy masik orvostol kerj.
2014. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nem fogyok a gyógyszertől egyáltalán, tartom a súlyt, amit diétával és mozgással elértem. Dettó ugyanezt szedem, amit neked is felírtak. Mindenképp kezdd el szedni, én csak ezt tudom tanácsolni.
2014. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne butáskodj már, a babától csak egy gyógyszer választ el. Szedd be, a mellékhatások nem biztos hogy pont rajtad jönnek ki.
2014. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én eddig bármilyen gyógyszert szedtem, az összesnél fel volt sorolva mellékhatásként pl. a hízás. Aztán egy dekát sem. Szedd a bogyót, ha még szeretnétek a babát. Majd ha tényleg fogyni fogsz tőle, mérlegeled, hogy szedd-e tovább, vagy sem.

Rengetegen szedik ezt a gyógyszert.

2014. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Igen nagyon szeretnénk már babát.Csak ha 49kg-ból fogyok akkor lehet hogy azért nem fog sikerülni teherbe esni.Akik szedik ezt a gyógyszert mit éreztek tőle? Hányinger,szédülés,hasmenés?
2014. máj. 27. 18:18
 9/16 Manka68 ***** válasza:

Nem elég szedni a gyógyszert, mozogni kell, ir diétát is tartani kell, amit ha egy profi dietetikussal állíttatsz össze, nem fogsz fogyni, sem hízni, ha nem szükséges.

A hányingert borítékolhatom az elején. :-)

2014. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok!

Az XR-től semmi bajod nem lesz, kíméletes. Nekem nem jelentkezett semmi, pedig nem felépítve kezdtem el, hanem egyből bevettem az 1000-et.

2014. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!