Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elzáródott petevezeték, amit...

Elzáródott petevezeték, amit már egyszer átfújtak, újra elzáródhat?

Figyelt kérdés
Évekig nem estem teherbe,majd átfújták az egyik oldalon,és sikerült.(altatásban történt laparoszkópia,hiszteroszkópia)Azóta a kistesó nem akar jönni majd 1 éve:(.Volt esetleg valakinek,hogy újra járhatóvá kellett tenni?A másik oldalon teljesen jó volt minden,azt nem kellett fújni,de addig csak nem lettem terhes,amíg a másikat át nem fújták.Mostanában amikor megjön,pl. legutóbb, azon az oldalon nagyon fájt a hasam amelyiket átfújták.Lehet nagy hülyeséget kérdezek,de ha el lenne záródva,azért fájhat azon az oldalon amikor megjön?Dokihoz is elmegyek,de kb.2 hónap múlva.
2014. okt. 8. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán elzáródhat bármikor újra. A fájdalom sok mindentől lehet, az elzáródástól nem valószínű.
2014. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:
88%
Nekem mindig azon az oldalon fáj, amelyiken érik a tüsző. A fájdalom teljesen független attól, hogy a petevezető átjárható, vagy sem. És bármikor elzáródhat. Ha már egyszer nyitni kellett, még nagyobb az esély, hogy újra elzáródik. :-(
2014. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!