Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tsh-m 2, 06 és olvastam hogy...

Tsh-m 2, 06 és olvastam hogy jó rá a pajzskomplex nevű tabletta. Ahogy néztem az összetevőit javarészt szelénből áll. Akkor elég lenne a szelén tabletta? Mert mellette szedek c-vitamint, magne B6-ot és folsavat.

Figyelt kérdés
Vagy ezeket elhagyjam és csak pajzskomplex?De abban nincs folsav.Akkor azt még mellé?Valakinek van valami tapasztalata a pajzskomplexről?
2014. okt. 12. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az orvost kéne megkérdezni, hogy ilyen TSH értékkel (kb. a referencia értékek közepén van) kell-e egyáltalán szedni bármit is a pajzsmirigyre.
2014. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem orvos javasolta, de nem igazán használt.
2014. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy az orvost kéne megkérdezni, már túl vagyok a pajzsmirigy kezelésen, onnan tudom, hogy ez jó érték. Nem tudtam, hogy a szelén külön szedhető. Minden jót Neked.
2014. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm.Igen lehet külön szelént kapni.Férfiaknak is nagyon jó hatàssal van a spermàjukra.Sok sikert.
2014. okt. 14. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is pontosan ugyanennyi volt a tsh-m. Es eszembe se jutott szedni semmit. Teherbeesesnel jobb,ha 2alatt van,de ez se rossz. :-) 32hetes :-)
2014. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

az anti-tpo-t és a anti-tg -t nem nézték???ha igen az menyyi lett?

én előbb csak szelént szedtem de abba hagytam mert émelyegtem tőle!most újra szedem csak most felet veszek be belőle!orvosi útásításra!de bio szelént szedek!!meg most már pajzsmirigy gyógyszert is !

2014. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ösnek gratulàlok.Mennyi idő alatt estél teherbe?6-os nekem ezeket nem nézték.Doki azt mondta hogy jó még ez az érték.Beültetéshez 2,5-ig elég.De bízom a csodàba és spontàn terhes leszek.:-)
2014. okt. 16. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!