Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem alacsony a progeszteron...

Ha nem alacsony a progeszteron szintem 33.6 akkor vajon miért barnázom menzesz előtt 1 hétig? És mindig olyan nehezen jön meg 1 héttel előtte feszít nagyon amígy megjön

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Régen elmentem ezzel dokihoz mondta a hormonok nem kell vele foglalkozni.. Most babát akaraok és ezért voltam vérvételen doki mondta biztos biztos alacsony a progi azért aztán most nézett hogy nem alacsony és mikor kérdeztem nem válaszokt semmit csak hallgatott sztem ő sem tudja csak gondoltam hátha volt v.ki ilyen helyztben és tud bíztatot. Mindenem negatív egyébként
2014. okt. 14. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
pontosan azért barnázol, mert alacsony. a dokit váltsd le szerintem, nekem is ilyen problémám van, és létezik rá gyógyszeres kezelés
2014. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, bocsi félreolvastam, azt hittem alacsony. de ha ennyire nem tud a doki felvilágosítani, akkor azért nem te vagy a hibás, hanem ő
2014. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Keress fel a leleteddel endokrinológust, ő ért hozzá, nem úgy mint a nődoki sajnos. :-(

Nem csak egy-egy hormonértéket kell nézni, hanem azt is, egymáshoz képest mennyi.

Egyébként nekem volt ilyen, semmi hiba a leletemben, mégis barnáztam menses előtt sokáig. Mastodynon cseppeket ajánlott a dokim. A második ciklusban elmúlt a barnázás, de még pár hónapig használtam utána. Azóta sem jött elő a probléma. :-) Esetleg kipróbálhatod.

2014. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Receptkóteles a mastodyn? És hogy kell adagolni?
2014. okt. 15. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!