Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti voltatok inzulinrezisztenci...

Ti voltatok inzulinrezisztencia vizsgálaton? Kólával is megihatom a cukrot? V. agy csak vízzel? És ott elöttük kell meginni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak vizzel. A kolaban cukor van.
2014. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ott csinálták meg! Ott kellett meginnom a cukros vizet!
2014. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Győrben úgy volt, hogy behívtak, levették a 0 perces vért. Odanyomták a kezembe a kb 3 deci cukros vizet, és azt ott helyben le kellett húznom.
2014. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jobb lenne a váróban iszogatni nem egyhuzasra. Na meg semmilyen üdítővel nem lehet bevenni? Az igaz hogy citrom és saját pohár vihető?
2014. okt. 18. 10:23
 5/15 anonim ***** válasza:

A győri vagyok.

Itt úgy van,a hogy leírtam. Senki sem iszogathatja a váróban. És ez előre ki van keverve, ki van adagolva. Nem lehet üdítővel meginni. Nálunk annak sem örültek, hogy ittam utána egy kis citromlevet.

2014. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Az üdítő cukros, kiszámolt g cukrot kell bevinni, a colával többet vinnél be, miért olyan érthetetlen ez. Nekem nem ott kellett, de már látom, hogy miért erőltetik néhány helyen az ott ivást.
2014. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak vízzel lehet meginni, valahol a citromlevet még engedik. Üdítővel a plusz szénhidrát miatt nem lehet, illetve ha édesítőszeres, az is bekavarhat, mert máshogy reagál a szervezet az édesítőszerre. A szépen, lassan megiszogatást pedig azért nem engedik, mert itt éppen az a lényeg, hogy rövid idő alatt nagy mennyiségű cukorral mit kezd a szervezet, amit ha te szép nyugalmasan elkortolygatsz, akkor teljesen más eredményt ad. Gondolj bele, akkor honnan néznk az egy, illetve két órát. A te érdeked, hogy a vizsgálat megfelelően történjen, és ne adjon fals eredményt.
2014. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem azt se tudom miert muszály ezt mikor én mar tavaly is voltam és negatív lett...miért kell ismételni akkor ott kellett meginni egy mocskos pohárból amiből mindenki ivott. Itt meg vinni kell cukrot nem adjak
2014. okt. 18. 12:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Ám olyan hülyeség az egész mert 2 l cola ra van írva pont 75g gramm cukrot tartalmaz én megtudnám inni egy huzamban pár perc alatt elöttk is akár de utálom ha nézik mikor eszem iszom minek nézik azt hiszik bem issza meg valaki?
2014. okt. 18. 12:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Ki és miért küld a vizsgálatra? Egyébként nálunk egyszer használatos, eldobható poharak vannak.

Nem mindegy, hogy két liter valamit iszol meg, amiben van 75 gramm cukor, vagy 3 dl vizet, amiben ugyanúgy van 75 gramm cukor. Emellett a colaban ezer más dolog is van, ami mind befolyásolja a szervezetet.

2014. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!