Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progreszteron szint, teherbees...

Progreszteron szint, teherbeeseskor?

Figyelt kérdés
Kb mennyinek kell lennie a progi szintnek hogy azzal azt lehessen allitani hogy baba van a dologban?
2014. okt. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos ennel magasabb erteket fognak neked mondani, de teherbeeseshez a minimum 30 nmol/L. Nekem a 20 napon 35 nmol/l volt es terhes voltam. De ez a szint alacsony, sajnos nekem ures petezsakban vegzodott az a terhesseg. (nem kizart, hogy a progeszteron is kozrejatszott, bar semmi tunetem nem volt)
2014. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nekem ma van a 23 nap es 33.84 lett az ertek es vasarnapra kell megjonnie.
2014. okt. 20. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell, hogy az nem tul magas ertek, am elegseges a teherbeeseshez. Olyat is olvastam, hogy 21 napon 70-80 nmol/l volt valakinel a progi. Az TUTI jelzi a babat. Ennel csak elofordulhat. Azert szoritok!
2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi. De nemhiszem majd kiderul.
2014. okt. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!