Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha tavaly jó volt a cukorterhe...

Ha tavaly jó volt a cukorterheléses értékeim idén miért küldenek inzulinrezisztencia gyanújával vizsgálatra?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom kuldene eféle vizsgálatra a háziorvosok szerint ha tavaly jo volt a cukorterhelesem iden nem lehet rossz!? Összefügg? Menjek vagy ne menjek?

2014. okt. 22. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ha tavaly jó volt, idén nem lehet rossz? Az orvosod szerint hogyan alakulnak ki a betegségek? Nevetséges, hogy ilyet orvos kiejt a száján! Igen, menj el kontrollra!
2014. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inzulint is néztek vagy csak cukrot? Egyébként sajnos kialakulhat az élet során bármikor ez a betegség, ahogy sok más is.
2014. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!
2014. okt. 22. 21:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Tavaly terhes voltam 2x is terhelésesre küldtek de csak cukor. Inzulin nem.
2014. okt. 22. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem is néztek inzulint, akkor az halottnak a csók. Örülj, hogy találtál egy rendes dokit, akikivizsgáltat rendesen.
2014. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hu nagyon jo doki. Bárkinek tiszta szívből ajánlom. Kicsit drága de emelett nagyon alapos. Tudom picit tul alapos is.... Medical centerbe tud beutalót adni ahol fizetős ez a vizsgálat. Ha a háziorvos irja fel sztkba akkor ingyenes. Szóval visszamegyek majd.
2014. okt. 22. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom házi orvos nem adhat beutalot cukor, inzulin terhelesre! Igen romolhat az eredmenyed évek alatt! Én megprobaltam a házi orvost hátha ad beutalot de nem adhat! Milyen volt tavaly az eredmenyed? Bocsánat az ékezetekekert mobilról írok! Ja és simán elmennek a vizsgálatokra!
2014. okt. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De adhat beutalót! Eddig mindig ha néztek cukrot nálam akármilyen formában az elfogadható legalja. Szóval alacsonyan jó 😊
2014. okt. 23. 09:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a házidoki, hogy csak terheléses cukorra adhat beutalót, inzulinvizsgálatra nem. Ha meg alacsony volt a cukrod, az még gyanúsabb, így nagyobb az esélye, hogy tényleg inzulinrezisztencia áll a háttérben, olvasgass utána egy kicsit.
2014. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Manka68 ***** válasza:
Háziorvos nem adhat, csak cukorterhelésre, az inzulint nem tudja kérni. És neked az is kell. Egy jó magánlaborban kb 10ezer forint ez a vizsgálat. Ennyiért én nem futnék lpussz köröket hetekig, hónapokig az sztk-val.
2014. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!