Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan tudok peteérést támogat...

Hogyan tudok peteérést támogatni, gyorsítani? Kivizsgáltak, nincs bajom.

Figyelt kérdés

Többször és több helyen átvizsgáltak már. Rendszertelen a ciklusom, sokszor hónapokat is kihagy.

Mérem az ébredési hőmet, ha van peteérésem, utána már sima ügy, 2 hét és megjön a vérzés.

A hormonsorom tökéletes (3x nézték). Endokrinológus nem talált problémát, cukros sem vagyok, IR sincs. Hasi ultrahang nem mutatott sem cisztákat, sem más rendellenességet. Több nőgyógyász is annyit mondott, meddőségibe tud még elküldeni. De a problémám az, hogy lassan nagyon nagyon lassan érik be a petesejtem. Már van egy babánk, szóval a teherbeesés nem lehetetlen, csak megint kezdődik elölről ez a 3-4-5 hónapos ciklus és megint fogamzásgátlóval, vagy meddőségi az eredmény. Oka semmi.



2014. okt. 25. 22:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

azért írtam a határokat is az értékek mellé, hogy látható legyen, hogy teljesen jók az értékek.

Két külön laborban végzett vizsgálatot tettem fel, a laborokhoz tartozó referenciákkal.

4 orvos mondta összesen eddig, hogy ezek teljesen jók és 3 laborban nézettem meg, mindenhol a labornak megfelelő referenciákhoz teljesen jónak számított.

Akkor mi alapján tudjam, hogy mégsem jók, ha egyszer szerintük meg jók?

2014. okt. 27. 11:52
 12/14 A kérdező kommentje:

+ a terhesség alatti cukorterhelésem is jó lett jut eszembe, meg végig mindennel rendben volt.

Nincs PCOS-sem, egyszerűen éretlen tüszőim vannak és itt megállt a tudomány, legalábbis a meddőségi előtt már megint.

2014. okt. 27. 12:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Más probléma is lehet. Akár egy egyszerű ételallergia vagy gyulladás valahol a szervezetedben. Ezeket egy szomatoinfra vizsgálat jól kiszűri. Dr Pusztai Zolánt javaslom neked mert ő amellett hogy végez ilyen vizsgálatot, nőgyógyász is.
2014. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De azok a határok már rég idejét múltak.
2014. okt. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!