Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bp. Kaáli Intézet Dr. Sajgó...

Bp. Kaáli Intézet Dr. Sajgó Attila! Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk első konzultáción,kért még pár vizsgálatot!Decemberben újra menni kell,akkor kiderül inszem vagy lombik lesz!
2014. nov. 8. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus orvos!De mire vagy pontosan kíváncsi?
2014. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pénteken voltunk nála első konzultáción!

Kért még pár vizsgálatot,de nagyon nagy a valószínűsége,hogy Inszem. vagy Lombik lesz!

Arra lennék kíváncsi,hogy mennyire sikeresek a beavatkozásai?

Hogy mennyire lelkiismeretes?

Mennyire törődik a betegeivel?

2014. nov. 9. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első konzultáció után nagy megkönnyebbülést éreztem!Utána éreztem,h jó kezekben vagyunk!nagyon szimpatikus volt az orvos és úgy éreztem Mi is azok voltunk neki.Sokat beszélgettünk(legalább 1órát),nem sietett,nem futószalagon ment.Bármit kérdeztem tőle mindenre normális választ kaptam(nem egyszavasan váálaszolt,nem dünnyögött...)mindent részletesen elmondott.Tőlünk is kért még vizsgálatokat,kérdeztem tőle ha megvannak az eredmények mennyi idő után kapunk időpontot hozzá,azt mta max 1hét,de ha valamiért később adnának,akkor adjam meg a nevem,tel számom és ő visszahív!szerintem fontos neki a jó orvos beteg kapcsolat.ugyan még mi sem vagyunk túl a lombikon,de van ismerősöm aki szintén hozzá járt és már babázik:)Azt gondolom,h minden tőle telhetőt megtesz a siker érdekében!
2014. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!