Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok ajánlani megbízható,...

Tudnátok ajánlani megbízható, egyszerű ovulációs tesztet? Akkor is használható az ovu. Tesz, ha 12. órázom váltott, rendszertelen műszakokban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a one step-et használom, elégedett vagyok vele. Elméletileg minden nap kb. ugyanabban az időpontban kell használni, délután.

Én végig lőttem vele az ovu körüli napokat, 3 napot egymás után, reggel, délben, este, hogy lássam, hogy alakul. Az lh csúcs napján már a reggeli teszten is jól látható volt, hogy aznap lesz valami, mert jelentősen erősödött a korábbi napokhoz képest. Dél körül Lh csúcs volt, és a délutáni még mindig pozi, de gyengébb, mint a déli. Másnap is pozi mindhárom teszt, de már nem volt erősebb a teszt, mint a kontroll csík, hanem ugyanolyan erősek voltak. Szóval az a tapasztalatom, ha LH csúcs van, akkor mindegy is, hogy melyik napszakban csinálom, mert láthatóan leugrik azon a napon a csík a tesztről, függetlenül a napszaktól. Nekem. Másnak persze lehet, h másként alakul.

2014. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!