Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés után nagyon...

Lombik beültetés után nagyon sok folyadékot iszom, ezért sokszor járok a wc-re, éjjel is többször felébredek. Mennyire lehet ez probléma?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma,én is sokat kelek fel wc-re!Legalább kicsit mozgok,mert már unom a fekvést!
2014. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták egész nap feküdjél?
2014. nov. 17. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Beültetés után 2 napig!utána lehet már fent lenni többet!Ma vagyok FET+3 napon!Ma már nem fogok annyit feküdni!
2014. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én éjszaka 3 óránként jártam pisilni. Elvileg a káliumtól, mert hogy én azt is szedtem.
2014. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is napi 6 liter vizet ittam beültetés után, persze hogy óránként pisiltem, éjjel pedig két óránként. Babás maradtam, tehát tuti hogy nem baj ez a gyakori kijárkálás.


Sőt, aki babás lesz, az sokkal pisisebb :)

2014. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 litert ittam meg naponta :-) Az első nem sikerült; a másodiknál nem mértem, csak 3 literig / nap, de állandóan a wc-n voltam! Éjjel is :-) Most itt ficánkol a hasamban a 29 hetes lombikbabánk!
2014. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a negyedik sikerült.Nekem azt mondta a dokinő,hogy túl sokat sem szabad inni mert nagyon felhígítja a vért és a gyógyszerek sem úgy szívódnak fel.Én kB napi három max négy litert ittam.Az,hogy mozogsz egyáltalán nem baj.
2014. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!