Tsh problema. Valaki hasonlo?

Figyelt kérdés

Tsh 3,22 volt szeptemberben 2 napja lett csinalva vervetel tsh 2,78 lett lehetseges ez hogy magatol kezdene helyre jonni? Doki mondta hogy varjunk a gyogyszerrel hatha helyre jon magatol 2 honapot varni kellet igy most ennyi lett az ertek!


Szerintetek ?


2014. okt. 30. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez magas. babához 1- 1.5 között kell lennie.
2014. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy magas es nem azt kerdezem hogy jo e babahoz hanem azon vagyunk az orvossal hogy magatol helyre alhat -e? Tapasztalatra lenne szuksegem hogy valakinek lement-e?

Koszonom valaszodat

2014. okt. 30. 19:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem soha, csak gyógyszerrel. A tsh-n kívül néztek mást is? T3, T4, anti-tpo. Aki ért hozzá, az szerintem tud következtetni.
2014. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Manka68 ***** válasza:

A fogyástól lejjebb mehet kicsit, de az a csavar a dologban, hogy alulműködő pajzsmiriggyel szinte lehetetlen fogyni. :-(

Nem értem mire vár a dokid, a gyógyszer amit erre adnak, azt pótolja, amit a pm nem tud magától előállítani. semmi bajod nem lenne belőle, ha szednéd. Ez olyan, mint a vitaminhiány. Magától nem múlik el, csak ha beviszed a szervezetedbe a hiányzó anyagot.

2014. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azokat nem neztek ...:-/

Egyiknel se nem tudom miert nem !

2014. okt. 30. 22:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Terhesen volt, hogy csak a tsh-t vették le, mire a szakorvos újra elküldött, hogy kiegészítsék. Az anti-tpo ha magas, soha nem fog magától beállni.
2014. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Endokrinológus. Menj el és gyógyszert fog felírni. Attól rendeződik.
2014. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem tavaly novemberben a tsh 6,2 volt, aztán gondoltam egyet, letettem a cukrot és a lisztes dolgokat. Ezzel lement kb 8 kg májusig amikorra időpontot kaptam endokrinológushoz. (igen, fél év alatt jutottam el dokihoz, mert nem akartam egyből tízezreket kiadni magán dokinak) Na akkor megint megnézték és 3,2 volt. Szóval csökkenhet gyógyszer nélkül is. Most októberben 3,6 lett. Sajnos a dokik nem foglalkoznak vele, mert minden értékem a "tartományon belül" van :( 3 hónapja próbálkozunk a babával, eddig sikertelenül. Nagyon félek, hogy ez miatt nem fog összejönni :(
2014. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó,menj másik orvoshoz,ezt csak gyógyszer tudja rendbe hozni!
2014. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a 3.2 nagyon magas még mindíg.
2014. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!