Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hogyan dolgozzátok fel,...

Ti hogyan dolgozzátok fel, hogy nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Mi még csak 4 hónapja próbálkozunk,de nagyon-nagyon vágyunk mindketten arra,hogy megszülessen az első babucink. Annyira nem várom,hogy megjöjjön, ráadásul ebben a hónapban 2 napot késett is és teljesen beleéltük magunkat, különösen én. Minden elismerésem azoknak,akik hónapok, évek óta próbálkoznak és nem keserednek el. Ők hogy bírják? Annyira igazságtalannak látom,mert ahova nem kell baba oda jön...

2014. nov. 13. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezzel mi is így voltunk, 3,5 évet vártunk az első fiunkra.

Először csak élveztük a próbálkozós hónapokat :), aztán jöttek a különböző 'népi praktikák': gyógytea, talpmasszázs, Gynevac injekció stb.

Közben a barátnőim, unokatesóm, kolléganők szép sorban szültek....

Aztán kitűztünk egy határidőt, hogyha addig nem, akkor meddőségi.

ELmentünk, mindkettőnket kivizsgálták, szerencsére szervi baj nem volt, nálam találtak több endokrin problémát (IR, pajzsmirigy, 0 progeszteron).

Szerencsére az első inszemináció sikerült, decemberben lesz 5 éves a nagyfiunk.

Most vagyok 21 hetes terhes a kicsivel, ő is így fogant, de vele már csak 1 évet próbálkoztunk spontán, a korom miatt.

2014. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ittam 2 pohàr bort, ès kezdtük előről :-)
2014. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megosztottátok velem. Mi is lazulgatunk, iszogatunk, romantikázunk, beszélgetünk sokat, élvezzük a gyerekcsinálást :D ,csak ilyenkor rossz a lelkemnek mikor megjön.
2014. nov. 13. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapja próbálkozunk. Ez az első hónap ovu teszttel. Vasárnapra nem várom. Ha nem sikerül és megjön akkor hormonvizsgálat :( én már nagyon szomorú vagyok és félek hogy nem adhatom meg a férjemnek azt hogy gyereket szüljek neki :( de majd kiderül mi lesz...
2014. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

mociul:

én most augusztus óta próbálkozunk nem jön nekem sem a baba. Tegnap voltam orvosnál, ajánlott két gyógyszert hogy kezdjem el szedni segíti a peteérést. Ha szeretnéd elküldöm a gyógyszer nevét drága de megéri nekem naponta 2 szer kel megigyam egyszer reggel egyszer este. És vény nélkül kapható.

2014. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi június óta próbálkozunk és egyre nehezebben dolgozom fel,hogy nem jön össze a baba. Szerintem mindenki elkeseredik csak nem mutatja ki. Én is elkeseredek minden hónapban amikor megjön. Együtt érzek veled :(
2014. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 ev volt mire összejött, de nem voltam elkeseredve tudtam nincs baj majd jön mikor jönnie kell, en sokkal jobban kikèszültm idegileg utànna, nem a pozitív tesztig nehèz hanem ami kèsőb jön, van e szívhang, mindene megven jöl fejlődik, stb...ès ennek sohasem lesz vège.

Elvezd mèg csak itt jàrtok!

2014. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi 2.éve próbálkozunk!Teljesen magam alatt vagyok!Egyszerűen semmi sem sikerül......

Most kezdtük a meddőségit,ami valljuk be pénz kérdése és az sajnos nincs!

Sajnos sok időnk nincs a korom miatt!

2014. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
be állok a sorba én is, 18 hónapja próbálkozunk a babócával én 21 éves vagyok (tudom fiatal de ez van) párom 29 lesz lassan 3 éve együtt vagyunk és érzem h tőle szeretnék babát el visel úgy ahogy vagyok még a menzesz előtti kiakadásaim is és azt is ha zokogok mert ismét egy olyan hónap h nincs baba.. járok orvoshoz aki a peteérésem figyeli volt h nem volt tüszőrepedésem és akkor mondta h a 26 napos ciklus helyett most 30-35 napos is lehet akkor október 3. ára nem vártam akkor kezdtünk izgulni h talán sikerült mert nem voltam vmi jól aztán 8. án meg jött :( most november 4 re nem vártam és meg jött ha nagyon akarod akkor annál inkább nem fog sikerülni!! ha jönni szeretne a babó akkor úgy is jön!
2014. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy buta kérdés,de...kedves próbálkozók,dohányoztok?Nagyon gátolja a teherbeesést még akkor is ha csak az egyik fél dohányzik a másik nem.Van ismerősöm aki letette a cigit és azonnal összejött a teherbeesés,míg előtte hosszú évekig semmi :(
2014. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!