Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » INOFOLIC-ot most kezdetem el...

INOFOLIC-ot most kezdetem el inni, kinek mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pco/IR em van menstruációm havonta van, 160 magas vagyok 67 kilo. az orvosom a paleot javasolta amit tartok és az inofolicot, mást nem szedek, csak mozgok és tartom a 160 szénhidrát diétát 64kg kell még lemenjek. kinek mikor sikerült a baba?

2014. nov. 18. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én szedtem a mercformin 1000mg-ot és ittam az inofolicot ,így sikerült 2 hónapon belül :) előtte próbálkoztunk egy fél évig

sok sikert és mielőbbi baba áldást :)

2014. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem az orvos nem irt fel merkformint de nem értem miért azt mondta elég az inofolic. de én nem értem miért.
2014. nov. 18. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt hogy hosszú ciklus miatt mentem el a nődokimhoz aki elküldött cukorterhelésre illetve hormonvizsgálatra,ennek az eredménye miatt tovább küldött endokrinológushoz
2014. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az inofolic a methez hasonlóan javítja az inzulinérzékenységet, lehet, hogy nálad annyira enyhe az IR, hogy elég lehet az inofolic.
2014. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam enyhe IR és brutál magas prolaktin, alacsony progeszteron szint. Inofolicot iszok 4 honapja, semmi hatást nem érzek, se jót se rosszat. Baba másfél éve nincs.
2014. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is IR-em van PCO nélkül! Én 5 hete, hogy szedem az Inofolicot 2x1-et és Merckformint XR 1000mg-ot! Nekem segített!! Már az első hónapban a menstruációm megjött, miközben előtte másfél évig nem volt! Most a második hónapban teherbe estem, de elvetéltem! :( De tudom azt, hogy ha tovább próbálkozom akk. nekem is összejöhet, mert már az nagy dolog h teherbe estem!! Remélem egy pár hónap múlva már azt tudom írni, hogy terhes vagyok és egészséges a pici! Szóval ne aggódj van vége ennek a nehéz útnak! Csak sok türelem szükséges hozzá! Kitartást! Szorítok nagyon neked!!
2014. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó gratulálok neked. remélem nekem is jó lesz. írj ha lesz baba.
2014. nov. 19. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is enyhe IR-em van, de mivel én nem bírtam az inofolicot, mercformint szedek, ami már helyrerakta, de baba még nincs.:(
2014. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és az inofloikot miért nem bírtad? én azt olvastam nincs mellékhatása. mire figyeljek oda?
2014. nov. 20. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
En fel évig szedtem.... Metforminnal egyutt, érdemi változást nem hozott. (pcos vagyok)Inkább az árából vegyél Méhpempőt, nekem az szép domináns tüszőket hozott. Igaz baba még nem lett de előtte nem volták domináns tüszőim, még Clostilbegittel ( peteérés serkentő) sem!!!!
2014. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!