Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nincs peteeres, akkor meg...

Ha nincs peteeres, akkor meg sem jon a mensi? Szoval ha nem is idore, de megjon, akkor valamikor volt peteeres? Vagy ez, hogy van?

Figyelt kérdés
Legyszi ne kuldjetek el a fenebe, ha buta kerdes. De nem tudom, hogy van e olyan, hogy megjon ( vagyis van ciklus), de peteeres nincs?

2014. nov. 26. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, a menzesz a méhnyálkahártya leválása, és ez akkor is lehetséges, ha nincs soha peteérés
2014. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Elvileg úgy van, hogy a méhnyálka addig épül, ameddig a pete helyén a seb be nem gyógyul. Ha az eltűnik, a progeszteron szint leesik, a méhnyálka leválik.

Ha nincs érett pete, de mondjuk van egy ciszta a petefészeken/ben, ami elpukkan, az csinálhat ciklust.

2014. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar korabban neztek ultrahangal es elvileg minden ok, de megcsak most kezdtem az ebredesi homet merni, ugyhogy majd meglatjuk. Sosem volt rendszeres a ciklusom ezert erdekelt, ha elobb utobb megjon akkor van e peteeres, de akkor meg az nem garancia. :(
2014. nov. 26. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt peteérésem, de mindig megjött 30-35naponta. Nagyon ritka volt hogy kimaradt egy ciklus 2-3évente egyszer.
2014. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sosem volt rendszeres, akkor tapasztalat alapján próbáld meg a szénhidrátokat lecsökkenteni és szedj D-vitamint. NEkem sem volt soha rendszeres, egyhe IR és nagyon alacsony D-vitamin hiányt találtak. Fogytam 5kg-ot, de nem is az a lényeg, hanem, hogy az étkezésem, ahogy beállt és ahogy a D szint is, valamelyik 2-3- hónapos ciklusokból 35-40 naposakat csinált. (+ született egy babánk is - ő volt a terv, azért vizsgáltak ki)
2014. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Regebben szedettek velem D3 vitamint,pajzsmirigy alulmukodesem van. Persze arra is szedem a bogyot reggelente. A Doki szerint nem befolyasolhatja a ciklust igy hogy szedem a bogyot. Aztan a D3-at abba hagyattak, mert csinaltak egy tesztet es azt mondtak most mar eleg. Kicsit aggodok, hogy nincs peteeresem. Ma van a 15. nap es semmi. Persze ha a 40 napot vesszuk alapul akkor meg 1,5 hetig nem is lesz semmi. Iszom a cickafark teat es azt hittem segit. Bar meg lehet mert ebben a ciklusban kezdtem csak. Koszi a valaszokat!
2014. nov. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!