Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiak spermaképét (főleg...

Férfiak spermaképét (főleg morfológia) melyik csodavitamin készitmény javitotta? Fer14-ről vélemények? Volt akinek használt?

Figyelt kérdés

fer14, profertil, melyiket tanácsoljátok? melyik az amelyik semmit se ér? melyiket érdemes szedni?


tapasztalatok, tanácsok?


köszi szépen!



2014. nov. 26. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én clostylbegitet szedtem, a betegtájékoztatóban írja, hogy férfiaknak spermajavító. Nézd meg. Minden jót.
2014. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az a closty..., az csak receprte kapható nem?
2014. nov. 26. 23:59
 3/8 anonim válasza:
szia,nekunk a bio maca segitett
2014. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, bocsi. Csak azért írtam, mert ab.t-ban írja, gondoltam, ha esetleg semmi nem segít, a dokid biztos felírná a siker érdekében. Bocsi mégegszer, ha nem volt hasznos a h.sz.-om.
2014. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 beucika válasza:

Szia!

Az segít a legtöbbet, ha vérvételt néznek hormonra és ha ott a bibi kap gyógyszert és minden rendbe jön!

Ha nem az a baj, akkor nem tudom...

2015. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát ilyen antitesteket termel a spermája ellen, amit MAR tesztel mutattak ki, ettől roncsolódik a sperma, ettől rossz a morfológia. sajnos azt nem mondják hogy mit kell szedni ez ellen, annyit mondtak hogy lombik picsi lesz.


fer 14 egyébként emelt a spermaszámon 1o milliót (1o-ről 18-ra)! de sajnos a morfológia maradt neki ugyanolyan 3%-os. mert ezek az antitestek a gond, azokra meg úgylátszik nem hat a vitamin.

2015. márc. 5. 15:14
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok! Látom már elég régen érkezett válasz, de hátha olvassa még valaki.

1,5 éve próbálkozunk babával, sajnos teljesen sikertelenül. Most egy újabb orvost kerestünk fel, hátha végre megfogan a mi kis picikénk. Nálam is vannak problémák, magas az FSH, LH és ösztradiol hormonom, rendszertelen a menstruációm, az oka még nem derül ki. A férjemet most küldték el vizsgálatra, ahol kiderült, hogy a morfológia 2 %. neki a profertil vitamint javasolták. Volt olyan, akinek segített?

2016. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pinkyxy válasza:
Szeretnék véleményt írni a profertil- ről, hátha ezzel segíthetek valakinek. 3,5 évig csak vártunk a csodára, én már minden lehetséges vizsgálaton átestem , mikor kiderült a férjemmel van a gond, annak ellenére, hogy van egy 6 éves gyermekünk. Mintha leforráztak volna. Elhatároztuk jelentkezünk lombik programra mivel már 34 vagyok. Mikor megkerestem az orvosomat, ( Leskó Róbert, akinek mai napig is áldom a nevét) mondta, hogy még próbáljuk meg a PROFERTILT. Én vonakodtam, nem hittem benne, de jó legyen. 2,5 hónap után teherbe estem. Mi sem gondoltuk hogy sikerül, és sikerült! Mindenkinek csak ajánlani tudom és bízzatok a csodában! 18 hetes kismami :)
2017. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!