Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Merckformin mellett mit egyek?

Merckformin mellett mit egyek?

Figyelt kérdés

Kb. masfel hete szedem a Merckformin XR 1000mg-ost ( fel tabletta naponta) elöször brutal hasmenesem volt töle, az elmult, de kb harom napja semmi sem birok enni.

egy müzliszelet, egy-ket Korpovit keksz... mast nem birok megenni. Az almat kivanom egyedül. Ma egy fel tanyer leves utan ugy ereztem, hogy rosszul leszek ha meg egy kanallak le kell nyelnem. Nagyon szeretnem tartani a dietat, ( több mint harom eve varjuk a babat) egesz jol ment eddig, de igy hogy csinaljam? Rosszul vagyok ha a kajara gondolok.


2014. nov. 27. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam hónapokon keresztül, de azért én becsülettel tartottam a 160g CH diétát, és mozogtam is mellette.


Mikor veszed be a gyógyszert? És hogy építetted fel az adagokat?


Nekem fokozatosan kellett: (Meforal 750g, 2*1-et kellett a végén szedni)

1. hét: reggel fél

2. hét: reggel-este fél

3. hét: reggel egész

4. hét: reggel-este egész

2014. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozogj, az számít a legtöbbet! Amúgy merckformin mellett én se kívánok semmit napok óta, még főznöm is kínszenvedés a családnak így. Nem baj, ha csak almát eszel gyümölcsnek, az a legjobb, és a korpovit is teljesen rendben van, de ebédre próbálj meg legalább párolt zöldséget és némi fehérjét bejuttatni.
2014. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem ennyi az adagom, napi fel tabletta. Eleg enyhe IR-t diagnosztizaltak. Este szoktam bevenni, vacsora utan.

Igyekszem kenyszeriteni magam, hogy egyek, most is itt ülök egy tal zabpehely felett, de kinlodas az egesz..

Mozogni szoktam, minden masodik nap 40-50 perc intenziv mozgas.

Mikor elkezdtem a dietat allandoan ehes voltam most meg ez... :(

2014. nov. 28. 07:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mit jelemt, hogy enyhe inzulin...???? Nekem az éhgyomri 12, a 120 perces 68 lett!
2014. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Glükóz

0 perc 5,1 mmol/L

60 perc 4,7 mmol/L

120 perc 4,1 mmol/L

Inzulin

0 perc 7,3 mlU/L

60 perc 59,2 mlU/L

120 perc 24,3 mlU/L


Sajnos a tiedhez nem tudok hozzászólni, nem értek hozzá. :)

2014. dec. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!