Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » INOFOLIC + CLOSTY + PALÁSTFÜ...

INOFOLIC + CLOSTY + PALÁSTFÜ MEG CICKAFARK sok egybe?

Figyelt kérdés

Ezzeket lehet együtt szedni??

Kinek melyik vált be ???

Inofolic érdekelne igazábol


2014. dec. 4. 03:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szedtem pontosan így, kérdeztem is a nőgyógyászomat, hogy ártok-e a teákkal a gyógyszer mellé, azt mondta, nem. Viszont baba nem lett belőle. Én öt hónapig szedtem az Inofolicot, kidobtam 60 ezer forintot az ablakon, úgy érzem.


Mondjuk én eleve szedek még metformint is. Az Inofolicban két összetevő van, az egyik sima folsav, a másik pedig javítja az inzulinérzékenységet. Mivel eleve metforminos vagyok, az endokrinológusom azt mondta, hagyjuk az Inofolicot, nem kell mindenáron és írt fel sima folsavat fillérekért.


Van, akinek használ egyébként, nem azt mondom, hogy nem, de nekem nagy csalódás volt az árához képest.


Végül Closty + szurikkal lettem babás ikrekkel. Abban a hónapban cickát már nem ittam (a szurik miatt), de palástot igen repesztés után.


17+4 km

2014. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12 honap utan 60 zacsi inofoliktol teherbe estem.. en csak ajanlani tudom.. ja.. es a mehpempot is sokan ajaljak
2014. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!