Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mik a teherbeesési arányok...

Mik a teherbeesési arányok lombik program alatt?

Figyelt kérdés
Én eddig tévhitben voltam. Azt hittem, ha a nő részéről nincs gond, akkor könnyebben fog menni, pedig nem és azt sem tudtam, ha megtermékenyültek és beültetés után meg is tapadtak az embriók elmehetnek azért, mert nem túl jó minőségű a spermium, ezért gyenge az embrió :( Sajnos én abban ringattam magam, hogy mivel a páromnál van olyan gond, hogy kevés a hímivarsejt szám és kevés aktív van köztük, így ha sikerül a megtermékenyítés és egészséges a fejlődés és még meg is tapad a méhfalon, akkor is elmehet ez okból. Kinek hányadjára sikerült, akinek a párjánál voltak a problémák? Jól jönne egy kis biztatás. Az első sikertelen lombik után vagyunk...de szeretnék mindenféle tapasztalatot olvasni, pozitívat, negatívat is! Köszönöm!

2014. dec. 21. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nekem semmi bajom, a férjemnek alacsony a spermaszáma és nem is túl jó minőségű. Elsőre sikerült a lombik, most 10 hetes terhes vagyok.
2014. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Jó ilyet olvasni!
2014. dec. 21. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A szomszédunknak a 2. sikerült.
2014. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanúgy vagyok mint Te. Mintha csak magamat hallottam volna! :-)

Egy sikertelen próbálkozás után vagyunk. Bizzunk benne, hogy a következő sikerül majd... :-D

2014. dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első, de jó olvasni amit irtál! nálunk is pont ez a helyzet, de mi még csak a lombik előtt állunk. melyik intézményben voltál?


egyébként egy előadáson azt mondták, hogy 3o% az aránya a sikerességnek. de ezzel nem kell foglalkozni, bizni kell a legjobbakban!

2014. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Debrecen, Kaáli.
2014. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos közben kiderült, hogy méhen kívüli terhes vagyok :(
2015. jan. 4. 11:21
 8/8 A kérdező kommentje:
igen kb. 22-30% között van a lombik sikeressége én is így tudom.
2015. jan. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!