Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminacio egy petevezetékkel?

Inszeminacio egy petevezetékkel?

Figyelt kérdés
Mar volt inszeminaciom de akkor még mindkét petevezetékem megvolt, mostmar csak 1 van (mehenkivuli miatt) igy csak 2 havonta lesz inszem vagy hogy lesz?
2015. jan. 4. 00:08
 1/4 Manka68 ***** válasza:
Nem feltétlenül felváltva dolgozik a két oldal. Lehet hogy hónapokig ugyanazon az oldalon lesz peteérésed. Ezt előre sajnos nem lehet megmondani. Nekem inszemnél clostit adtak, és mindkét oldalon volt szép tüszőm tőle. Ha szerencséd lesz, akkor akár minden ciklusban lehet neked is a jó oldalon.
2015. jan. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod! Nekem sajnos eddig se volt elég a closty drágább gyógyszert kaptam ha viszont a rossz oldalon erik a pete akkor hiába szedem be, meg utána ha nem kapok repesztot akkor felek nehogy cisztaim legyenek tőle....
2015. jan. 4. 10:35
 3/4 Manka68 ***** válasza:
Normális helyen mindig adnak tüszőrepit inszemhez.
2015. jan. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inszemhez igen de ha rossz oldalon lesz az erett pete akkor nincs inszem gondolom akkor tuszorepeszto sincs, ezt nem tudom hogy ilyenkor mi van..
2015. jan. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!