Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek a 2. inszemje sikerült.

Nem érzett semmi különöset, csak csak nem jött meg neki, és pozit tesztelt.

2014. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/203 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Megy a drukk.Majd megírod mi lett??Nekem két ismerősömnek is sikerült elsőre..Sajna én nem voltam ilyen szerencsés..Nekem az első lombik volt sikeres, bár én elég negatívan álltam az inszemekhez..
2014. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/203 A kérdező kommentje:
szia!köszi a drukkot!persze,megirom mi lett.holnap megyünk vissza a Kaáliba és kiderül.de tartok tőle,hogy nem sikerült,mert nagyon azt érzem,hogy meg fog jönni,egyre jobban fájdogál a hasam.neked gratulálok a babához.hányadik sikertelen inszem után jött a lombik?
2014. dec. 28. 11:36
 4/203 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mindjártmegjön-érzés lehet a terhesség jele is.

Szinte kivétel nélkül minden kismama érzi ezt az első hónapokban.

2014. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/203 Baranyi Helga ***** válasza:
100%
Szia. A Kaáliba sikerűlt elsőre. Ne izgulj a mindjárt megjön érzés alap. 😊 Naon szorítok. Nekem most 14 hós a Panna babám. Most várjuk a tesót, aki természetesen fogant meg és 8 hetes vaok.
2014. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az inszem nem, csak a második lombik sikerült. De az igen! <3

Én semmi különöset nem éreztem, pedig meg voltam győződve róla, hogy én aztán érezni fogom, egy igazi anya érzi ezt. Hát nem :-)

Én minden hónapban éreztem, hogy most sikerült......... ugyanolyan volt, mint a többi, nem éreztem jobban, vagy kevésbé semmit. Sőt, minden hónapban más volt a tuti tünet :-)

Így utólag....... egy héttel a beültetés után (3 napos babát kaptam vissza) volt egy kis mindjárt megjön érzésem, és has izomlázam pár napig. Egyik nap a bal, majd a jobb petefészkem szúrt tompán kb. 1-1 órát.

És a melleim.. ovu után szoktak fájni, most ez egy bő héttel eltolódott. Ennyi.

De volt már ilyen érzés máskor is :-) Szóval nem gondoltam volna! Csak utólag tudom összeszedni a terhestüneteket :-)

Volt aki mondta ott a hcg vérvételen hogy a 8.!!!!!!!! lombikja, negatívak a tesztjei is, én biztattam hogy az nem jelent semmit (tényleg), de szó szerint kiröhögött, hogy ő aztán ismeri a testét. És sírva jött ki, terhes volt :-)

Szóval nagy igazság hogy az ember ekkor még nem érzi, nem tudja. Én a 6. héttől érzek igazi terhes tüneteket egyébként (hányingerem, kívánósságom pl. egyszer sem volt).

Az egyik pillanatban biztos voltam benne hogy sikerült, a másikban éreztem hogy megint nem, és sírni tudtam volna (máskor is volt ilyen is).

Szorítok nagyon! Remélem segítettem :-)

34 hetes kismama <3

2014. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 A kérdező kommentje:
köszi csajok a válaszokat! Gratulálok kedves utolsó válaszoló a babához.Én is igy vagyok vele,hogy érzem is hogy sikerült meg nem is.nagyon bizok benne,de félek,hogy most nem sikerült.Na de már csak egyet kell aludni és kiderül.
2014. dec. 28. 19:51
 8/203 anonim ***** válasza:
54%

Nem szabad rosszra gondolni, nehogy bevonzzad! Nem tudom, hogy a szavaknak, gondolatoknak van-e tényleg teremtő erejük, de inkább próbálj meg pozitívan gondolkozni.


Képzeld el ezt az egészet, hogy majd hogyan meséled el másoknak egyszer:

"Hú, annyira izgultam előtte nap! Még a Gyakorira is írtam! Úgy éreztem, hogy nem jött össze. Aztán másnap bementem uh-ra és... sikerült! Azóta is boldog kismama vagyok."


:)))

2014. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 A kérdező kommentje:
csak a jóra gondolok,csak már nagyon félek az újabb csalódástól. amúgy meg köszönöm felvidítottad az estém. remélem igazad lesz :-)
2014. dec. 28. 20:16
 10/203 A kérdező kommentje:
helló csajok! Na ,megvan az eredmény.Sajnos most úgy néz ki, hogy nem sikerült :-( .De sebaj. Nem adjuk fel,fojtatjuk,remélem a következő sikerül januárban.
2014. dec. 29. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!